2737
2734
عنوان

اونایی که با کالری شمار وزن کم کردن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 24 پست
همونو خوندم تصیم به رژیم گرفتم

منم با بامداد خمار رژیم میگیرم خیلی انگیزه میده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
نه بابا من از ۷۲ شروع کردم اواسط آذر ماه تو دوماه ۵ کیلو کم کردم کالریمم از ۱۱۰۰ شروع شد تا الان که ...

چرا کالریت کمتر ازماله منه زمان شروعت مگه وزن ضربدر۲۰ منهای ۱۰۰ نیس؟ خدا کنه منم تو دوماه ۵ کیلو لاغر شم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کالری شماری خیلی اشتباهه.نیاز بدن ها متفاوته.شاید شما وزن و قدت با یک نفر برابر باشه و طبق فرم ...

اتفاقا من فعالیتم خیلی کمه 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا کالریت کمتر ازماله منه زمان شروعت مگه وزن ضربدر۲۰ منهای ۱۰۰ نیس؟ خدا کنه منم تو دوماه ۵ کیلو لاغ ...

من تو بشقاب زدم ماهی ۳ کیلو این قدر برام محاسبه کرد با توجه به قد و وزنم فعالیتم بی تحرک زدم 

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2728

بر اساس فرمول محاسبه ی کالری تاپیک بامداد خمار باید بدون فست وزنو در 20 ضرب کرد و منهای 200 کرد من منهای 100 کردم ولی فست نداشتم و الان بعد از 9 روز تقریبا 1300 کم کردم تازه 9 روزه شروع کردم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
۱۳۰۴ باید بخوری با دو روز فست  بیا تو امضام

عزیزم کتوژنیک چطور بود برات؟چرا با همون ادامه نمیدی؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
عزیزم کتوژنیک چطور بود برات؟چرا با همون ادامه نمیدی؟

عالی بود ادامه دادم تا وزن دل خواهم رسیدم یکم دوباره از دستم در رفت یه چند کیلو اضافه کردم اینم اونقدر زیاد نیست کتو بگیرم با کالری شماری کم میکنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
اینستا ندارم

چه ربطی به اینستا داره؟ 

تاپیک بامداد خمار همینجاست

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori