2726

سلام خانما من میخوام وزن کم کنم با کالری شمار یه هفته هست شروع کردم طبق فرمول من باید۱۳۴۰ کالری بخورم در روز خب بعضی مواقع یه ذره بیشتر میخورم حدود ۴۰ .۵۰ کالری که روز بعدش کمتر میخورم تا جبران بشه .

حالا سوالم اینه اگه طبق این کالری بخورم چقدر وزن کم میکنم درماه؟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من 1200 گاهی کمتر میشه 1000 تا میشه 

ورزشم میکنم

76 بودم الان 63 ونیم هدف 55

درسته کمه کالریم ولی وعده های مفید میخورم 

گوشت ماهی مرغ میگو برنج سبزیجات میوه خرما شیر عسل ارده  شلغم چیزای خوب مقوی ب هیچ عنوان سمت غذاهای بی ارزش نمیرم واسه همین هیچ مشکلی‌ ندارم

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
خب خودت باید مشخص کنی تو برنامه که در ماه چقدر میخوای کم کنی

میخوام تا عید حدود ۵ کیلو لاغر شم 

تو اینستا میبینم یه عالمه غذا میخورن مینویسن ۱۸۰۰ کالری بعد نوشته اگه زیاد کم بخورین بدنتون به کم خورون عادت میکنه دیگه وزن کم نمیکنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بستگى به وزنت داره اگه وزنتو ضربدر بيست منهاى صد كنى هفته اى يك كيلو كم ميكنى 

اگه روز های فست و رعایت نکنم ؟ طبق همین فرمول کالری بخورم روزانه هفته ای یه کیلو کم میشم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برو صفحه اول تاپیک بامداد خمار رو بخون 

خوب رعایت کنی میانگین هفته ۱۱۰۰ رو کم میکنی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
  میخوام تا عید حدود ۵ کیلو لاغر شم   تو اینستا میبینم یه عالمه غذا میخورن می ...

نه بابا من از ۷۲ شروع کردم اواسط آذر ماه تو دوماه ۵ کیلو کم کردم کالریمم از ۱۱۰۰ شروع شد تا الان که نزدیک ۹۰۰ ایناست

۱۸۰۰ خیلیه

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

عزیزم کالری شماری خیلی اشتباهه.نیاز بدن ها متفاوته.شاید شما وزن و قدت با یک نفر برابر باشه و طبق فرمول میزان کالری ک روزانه باید دریافت کنید یکسان محاسبه میشه.اما شما فعالیت بیشتری داری و معدع رو نباید خالی گذاشت.دچار زخم معده میشی.چیزی که من انجام دادم و مفید بود رژیم بدون قند،بدون نمک،بدون چربی بود.که توی دو ماه 5کیلو کم کردم.اگر دوست داشتین بیشتر دربارش میگم

اگه روز های فست و رعایت نکنم ؟ طبق همین فرمول کالری بخورم روزانه هفته ای یه کیلو کم میشم؟

اصولا آره بايد كم بشى ولى بدن با بدن فرق ميكنه درضمن هرچى وزنت بياد پايينتر سخت تر كم ميكنى، فست گرفتن باعث راحت تر كم كردن وزنت ميشه بهتره رعايت كنى حالا ٥٠٠ تا هم نتونستى بخورى يه كم از روزهاى عادى بيشتر رعايت كن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
من 1200 گاهی کمتر میشه 1000 تا میشه  ورزشم میکنم 76 بودم الان 63 ونیم هدف 55 درسته کمه کالری ...

خیلی خوبه تو چه مدت کم کردی وزنتو؟ منم ۹۰۰ تا ۱۳۸۰ خوردم تو این یه هفته اخه نمیشه ادم دقیق هر روز۱۳۴۰ تا بخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۶۵ قد وزن ۷۲

۱۳۰۴ باید بخوری با دو روز فست 

بیا تو امضام

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
برو صفحه اول تاپیک بامداد خمار رو بخون  خوب رعایت کنی میانگین هفته ۱۱۰۰ رو کم میکنی

همونو خوندم تصیم به رژیم گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706