2737
2739
عنوان

اولین تجربه ی سیگار کشیدن من 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 11655 بازدید | 114 پست
ما هم مشروب میخوریم فقط شراب دستساز😅 ولی قلیون به نظرم خیلی چیپه😐نمیکشیم

چقدر باافتخار میگید مشروب میخورید!!لطفا سیگارومشروبو ترویج ندین.خداعقل داده چیزی که به ضرر انسانه ادم عاقل چرا باید امتحان کنه

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عاشق شیگارم چندتا پوک از نامزدمو کشیدم  ایقدر شرفه کردم ک نگو خخخ ولی باکلاسه

چیزی که دندون ادمو زشت وزرد میکنه.ریه روداغون.صورتوپژمرده.این کلاس داره؟؟؟؟!!!

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2738
چقدر باافتخار میگید مشروب میخورید!!لطفا سیگارومشروبو ترویج ندین.خداعقل داده چیزی که به ضرر انسانه اد ...

به شما آسیبی زده دوست عزیز؟ میدونی تاپیک در مورد چیه وارد نشید🤗

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
نچ خوب نیست مارلبرو فی لتر پلاس بگیر

میشه ترویج ندین

با خوشه نمیندازن فک کنم

شوهرم با خوشه میندازه 

میشه جدا هم کرد ولی فرقی نمیکنه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2706