2733
2739
عنوان

تیکه مادر همسرم .!!!؛بیایید بگید چی بگم ک دلخور شدم !!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 103 پست
تو حاملگی خانوما حساس تر میشن

چی بگم!

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخیه جدی نگیر عزیزم بارداری حساس شدی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

وا بیخیال 

ولی من بودم میگفت اگه میخواستین بگیرین چرا زنش دادین؟

البته بیخیال باش یه حرفی زدن .

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
حالا میخوام ب همسرم پیام بدم ک حرف مامانت بد بود و ناراحت شدم ولی اینکه چطوری مطلب رو بیان کنم که هم ...

اس نده فکر کنه چه خبره حرف بدی نزده طفلک فقط چون مادرشوهره جبهه گرفتین . بیخیال باااش

میرقصانم زندگی را به سازم
2740
خب  حتما مادر شوهرت صداش اومده که وای چقدر زنگ میزنی بهش ولش کن بابا؟؟ 🥴🥴🥴🥴

واااا دیروز رفتند .امروز صبح همسرم بهم زنگ زد .منم ک زنگ نزدم .حرف اینه ک من میدونم مامانش بهم تیکه انداخت .من ماه هفتم بارداریم ،باردارم ،،،بعد توی مادر ک تشخیص میدی خوب نیست خانم باردار ده روز تنها بمونه نمیگی کوتاع تر کنیم یا پسرم اونیکی خواهر برادرا هستند نیا زنت تنهاس ،،اینا رو نمیگه بعد میگه شوهرت زو ازت گرفتیم 🤨🤨🤨الانم تا پیام ندم به همسرم اروم نمیشم ..چون خیلی ناراحت شدم ولی نمیشد پشت تلفن چیزی گفت .کارشون همیشه همینه 

تحمل کن برگرده....هرچی بگی مقصری

فعلا خود شیرین پیششه و نتیجه بدی میگیرید....صبر کن و خودتو بی تفاوت نشون بده

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2706