2737
2734
عنوان

تیکه مادر همسرم .!!!؛بیایید بگید چی بگم ک دلخور شدم !!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 103 پست
نه خودتو ضعیف نشون نده که هر چی بگن میتونن ناراحتت کنن،بذار به موقعیت و وقتش،به شوهرت بگی نمیگه تو چ ...

احتمالا همین کار رو کنم ..به رو ک میارم در زمانش ب مامانش ..ولی همیشه چه همسرم دلخور میشه چه من ،به همدیگه میگیم ..میخواستم ببینم چطور بگم ک هم نرم صحبت کرده باشم هم ابراز ناراحتی ...حالا شاید اصلا پیامم ندم 

نه اون پشتمه همیشه ..خودشم میدونه مامانشینا بعضی وقتا چحور برخورد میکنن

من باشم الان که پیش همن واکنش نشون نمیدم اما وقتی رسید خونه اگر همسرم پشتمه بهش ناراحتیم رو میگم،لااقل اینجوری گوشی دستش میاد که مادرش دوباره این حرفو بهت بزنه با منظور زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره عزیزم باید مثل خودشون با پنبه سر ببری🥰🥰

مرسی عزیزم ..الان اروم تر شدم ...منن میگذارم به موقعش ..وقتی هر حرفی رو ب زبون میارن نسبت ب من ولی در مورد دیکران رعایت میکنن ..عواقبم داره براسون ...اصلا بعدا  مطرح نمیکنم با همسرم ..ولی وقتی هر وقت خواستن نوشون رو ببینن ،نتونستند ،اینم میشه نتیجه این همه بی احترامی و تیکه (موردای بدتر و وحشتناک تر هم داشتند)هاشون 

2738

[QUOTE=174625200]واا من باشم پامو که هیچ بچه هام هم نمیگذارم برن خونش دیگه ...چه بی ادب و گستاخ ..... بله ناراحت سدم ...[/QUOT

وای خواهر تو چی میدونی از دردم ک من بهاشون تو یک خونه زندگی میکنم

[QUOTE=174625200]واا من باشم پامو که هیچ بچه هام هم نمیگذارم برن خونش دیگه ...چه بی ادب و گستاخ .... ...

عزیززززم ،هر کسی یک مدلیه دردش ..خدا به قلبت ارامش بده ..مهم همسر ادمه ک پشتش باشه.