2410
2553

خانم ها اولش بگم من و مادرشوهرم رابطه رسمی داریم و من اصلا شوخی نمیکنم ،ایشون هم همینطور ...با اونیکی جاری راحته ولی از این تیکه ها نمیندازه ،چون میدونه زندگی پسرش زهر میشه !!!!

تا اینجای ماجرا ،دوم اینکه من باردارم ماه. ۷..

بعد پیرو تاپیک قبلی ،همسرم با خانوادش مادر پدر و داداش ،مسافرت کاری رفتند یک استان دیگه و تا یک هفته الی ده روز برنمیگردن ...من اولش ناراحت شدم و به همسرم گفتم مشکلی نیست میری ،ولی تا ۴روز عیبی نداره ولی بیشتر از اون قابل تحمل نیست من باردارم ماه های اخره ،اگر یک چیزی بشه ،شما نباشی ک نمیشه  و اینکه مادرت میدونه من باردارم و ماه اخرم چیزی نمیگه ،اگر اونیکی عروس بود حتما نیگفت عروسم تنها نمونه و فلان (تاپیک قبلیم گفتم اینجا خلاثه اش میگم +....همسرم هم گفت من نهایت ۴روز بمونم و تا شنبه برمیگردم ...اگرم چیزی شد زنگ بزن همون لخظه حرکت میکنم سه ساعته خودم رو میرسونم ..و حل شد دیگه ..و همسرم رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2714

مامانش از اون ور دوبار یک حرفی رو زد  که همسرم بهم بگه ،اولش نگفت ولی بار دوم گفت مامان میگه شوهرت رو ازت گرفتیم بعدم همگی زدند زیر خنده ...اینم بگم ظاهرمون خوبه ولی خوششون نمیاد از من ...منم تازگی ها مثل خودشون شدم بی تفاوتم بهشون ..پدرش و مادرش و خواهرش بودند ...همگی خندیدند ..منم باردارم ...پشت تلفن چیزی نگفتم خودم رو زدم به نشنیدن 

2706