2737
2739
عنوان

امروز اومدم خونه اجیم کل وسایل خونه رو شکونده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 97 پست
من یه شغل خوب دارم اما مشکلات مالی نزاشتن پیشرفت کنم الانم فقط دارم قسط میدم

اگه شغل خوب داری میتونید خونه اجاره کنید وبا پدر یا مادر یکدومشون زندگی کنید تا طلاق نگیرند اما جدا از هم زندگی کنید تا ارامش هم داشته باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من افسردگی دارم همینطوری گوشیم نشون مادرم دادم گفتم پروفایل دوستم ببین زندگی داره بچه داره خونه شوهر ...

بگو آره وقتی پدر و مادر من شما باشین خانواده من شما باشین بایدم بترشم 

برو سر کار تو اجتماع باش موقعیت ازدواج جور بشه بروووو

انشاالله یه بخت عالی نصیبت شه

اگه اینقدر بده اوضاعت، مستقل شو برو جدا زندگی کن. مگه چند سالته که بابات اینطوری میگه بهت؟ من اگه شر ...

کجا برم هیچ جایی بلد نیستم برم اگر توی خرج زندگیم موندم چکار کنم

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2731

منبچگیم عالی بودامابعدفوت مامانم زندگیم تغییرکردازدست نامادریم یه روزآرامش نداریم الان هم بعدهفده سال زندگی داره طلاق میگیره 

من وداداشام سعی کردیم به مشکلات اون اهمیت ندیم به زندگی خودمون برسیم خداروشکرالان هم خوشبختیم

سعی کن درس بخونی کارکنی دنبال زندگی خودت باشی انگارخانواده نداری

عزیزم داری زندگی مارو تعریف میکنی؟

۷ تا بچه بودیم توی اوووووووج فقر و جنگ و دعوای وحشتناااااک بزرگ شدیم ما دخترا زیر ۱۵ همگی برای فرار ازدواجای اشتباه کردیم پسرا هم یکیش فقط موافقه ولی اونم بازم عصبی و افسرده ست بقیه پسرام عصبی و پرخاشگر شدن ولی بازم وضعیتشون از ما دخترا بهتره ما دخترا بدبخت عاااالم شدیم 

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
نیست. هیچ کدوم خواستگارام با من ازدواج نمیکنه

اولا اینکه تو فامیل همه ازدواج کردن دلیل بر ترشیدگی تو نیست

دوما قسط چی میدی؟

بالاخره ک قسطت تموم میشه

هر چی بابتش قسط میدی برات میمونه خوبه که

بعد هم ناراحت نباش قرار نیس همیشه اینجوری بمونی 

فکر کن ب هر دری بزنی ک چه از لحاظ شغلی چ مالی پیشرفت کنی 

هنوز فرصت داری

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اگه شغل خوب داری میتونید خونه اجاره کنید وبا پدر یا مادر یکدومشون زندگی کنید تا طلاق نگیرند اما جدا ...

من با مامان بابام جور نیستم نمیخوام باهاشون زندگی کنم

2740
منبچگیم عالی بودامابعدفوت مامانم زندگیم تغییرکردازدست نامادریم یه روزآرامش نداریم الان هم بعدهفده سا ...

خب تو تونستی شوهر کنی من نمیتونم چون هیچکس به خانوادم محل نمیده

کجا برم هیچ جایی بلد نیستم برم اگر توی خرج زندگیم موندم چکار کنم

به هیچ عنوان مستقل نشو که بدتره اونوقت دیگه نمیتونی شوهر کنی یا اگه بکنی خیلی سخت گفتم فقط برو تاپیکای دخترگرانبها خیلی زندگیش شبیه شما بود و به نظر من حیلی ارزشمنده کسی که تو این محیط باشه بعد پیشرفت کنه به هر چی که بخواد برسه تا اونی که تو نازو نعمت و خانواده خوب بزرگ شده

عزیزم داری زندگی مارو تعریف میکنی؟ ۷ تا بچه بودیم توی اوووووووج فقر و جنگ و دعوای وحشتناااااک بزرگ ...

هرچی باشه خونه شوهر بهتر از خونه باباته

همش میگید مستقل شو از اون خونه برو آخه مگه مستقل شدن به این سادگیه

وقتی تو شهر کوچیک باشی و حقوقت در حد ۷۰۰تومن که مقداریشم خرج کرایه و رفت و آمد میشه تا چندسال طول میکشه پولات جمع شه و مستقل شی 

تازه اگه خانواده بزارن 

و جامعه پر گرگ 

اهههههه

به هیچ عنوان مستقل نشو که بدتره اونوقت دیگه نمیتونی شوهر کنی یا اگه بکنی خیلی سخت گفتم فقط برو تاپیک ...

اره میترسم ازشون مستقل شم اونوقت کسی منو نمیگیره میگن فراریه ولی خب وقتی میان تحقیق دیگه همه چیو میفهمن چکار کنم