2733
2739
عنوان

امروز اومدم خونه اجیم کل وسایل خونه رو شکونده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 97 پست
همش میگید مستقل شو از اون خونه برو آخه مگه مستقل شدن به این سادگیه وقتی تو شهر کوچیک باشی و حقوقت د ...

فقط ۲تومن قسط دارم باید پول بیمه دارو رفت امد لباس کرم و ریمل و... هم بدم

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو برا یکی دیگه کار کن برا خودت سرمایه جمع کن

نمیشه من طراح لباسم استاد شدم دیگه نمیشه شاگردی کنم

اینجوری فکرنکن  باورکن اگه بخوایی میشه

وقتی میان تحقیق بعدش فرار میکنن چکار کنم کاری از دستم ساخته نیست

2731
هرچی باشه خونه شوهر بهتر از خونه باباته

نه بابا ، شوهرامون اومدن وضعبت خانوادمونو دیدن خیلی هار شدن و زبونشون دراز شده زبون ما کوتاه هرررر بلایی بگی سر نا میارن از کتک و معتاد بودنو هرزگی و .... یه روز آرامش نداریم 

من خودم تکون میخورم شوهرم میرنه تو سرم بی آبرویی های پدرومادرمو خدا لعنتشون کنه یه چیزی میگم میگه برو گمشو خونه بابات ، یه بار شوهرم گفت خانوادت انگاری توی ۱۵ سالگی مثل برده فروختنت به من😞😞😞😞 خانواده شوهرامون آدم حسابمون نمیکنن و کوچکترین احترامی نمیزارن بهمون ، وااااایی خدایا چرا عدالت نداری انقدر ظالمی بین بنده هات فرق میزاری 😭😭😭😭😭

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

عزیزم انتخاب خانواده دست خود ادم نیست. امیدوارم خدا روزهای خوش رو برای شما هم خییییلی زود بفرسته. به خدا پناه ببر و بهش توکل کن انشالله درست میشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2740
نه بابا ، شوهرامون اومدن وضعبت خانوادمونو دیدن خیلی هار شدن و زبونشون دراز شده زبون ما کوتاه هرررر ب ...

ان شالله خدا کمکت کنه عزیزم ناراحت شدم

فقط ۲تومن قسط دارم باید پول بیمه دارو رفت امد لباس کرم و ریمل و... هم بدم

پول لباس و لوازم آرایش و ... این چیزام که نباشه بازم سخته مستقل شدن به نظرم کسی میتونه مستقل باشه که انقدر داشته باشه بتونه یه جای خوب رهن کنه و از شغلشم مطمئن باشه که پس فردا بیکار نشه تو خرجش بمونه

اونم تنها تو این جامعه

وگرنه منم دلم میخواد برم واسه خودم زندگی کنم اما کاش میتونستم

وقتی میان تحقیق بعدش فرار میکنن چکار کنم کاری از دستم ساخته نیست

زندگي تو شوهر كردن خلاصه نميشه بعد پدر و مادرت رو ببر پيش مشاور يا روانپزشك برا ازدواج عجله نكن كه فردا روزي از چاله در بياي بيفتي تو چاه

زندگي تو شوهر كردن خلاصه نميشه بعد پدر و مادرت رو ببر پيش مشاور يا روانپزشك برا ازدواج عجله نكن كه ف ...

برام مهم نیستن همینا منو افسرده کردن هیچ اهمیتی هم بهم ندادن