2733
2734

وای چه بد😞

امیدوارم زودتر بهش برسی عزیزم 🥰

نماز ۱۴ معصوم بخون خیلی حاجت میده 

اگه خواستی بخونی بگو بهت میگم چجوری بخونی 

هرکس خونده سریع حاجت گرفته حتی یکی از فامیل های ما میرفت دکتر که بچه دار بشه  نماز ۱۴ معصوم رو که خوند بعد از سه روز که خوند دکترا بهش گفتم که میتونه بچه دار بشه 

وای چه بد😞 امیدوارم زودتر بهش برسی عزیزم 🥰 نماز ۱۴ معصوم بخون خیلی حاجت میده  اگه خواستی ب ...

عزیزم بگو همه استفاده کنن

انشاءالله همه حاجت روا بشن

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم بین حرفات گفتی یکی از فامیلا طلسم خونده میدونی ک طلسم جدایی خیلی بده نمیدونم چندسالته ولی یکیو پیدا کنه ک تو این زمینه مهارت داره تا طلسمتون رو باطل کنه

منتظرتیم خوشگل مامانی😍
عزیزم داستانتو کامل خوندم من خودم با شوهرم ۴ سال باهم دوست بودیم و با وجود مخالفت خانواده ها انقد مو ...

ممنون گلم ما ک مشکل نداشتیم حتی بابام گاهی اوقات قبل اینه این ریان ها پیش بیاد میگفت دانیال یکی از دست داشتنی ترین و بهترین پسراس ک دیدم ولی یهو ورق برگشت...

ممنون گلم ما ک مشکل نداشتیم حتی بابام گاهی اوقات قبل اینه این ریان ها پیش بیاد میگفت دانیال یکی از د ...

فدات عزیزم عجب ولی اگه واقعا قسمت هم باشین هیچکس نمی تونه مانع بشه مطمئن باش توکلت به خدا باشه انشالله درست میشه🤲🙏

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
شما دعایی چیزی نخوندی راضی شن؟

نه والا من فقط خیلی روزه میگرفتم ما که کلی سختی و در به دری کشیدیم خیلی سخت بود خیلی ولی کلا شوهرم اون روزارو یادش رفته الان خیلی بهم سخت میگیره😐

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

دوست عزیز بنظرم خانواده ات راضی نیستن بیخیال شو ... من خودم عاشق و معشوق در حد چی بودیم خانواده ام راضی نشدن ک نشدن من کر بودم ولی نشد ..  بعد باهمسرم اشنا شدم وبعد از ده سال زندگی خوب و آرومی دارم و شکر میکنم که نشد چون من کور کر بودم هیجی رو نمیدیدم .   بسپار بخدا اگه صلاح باشه میشه اگه هم ن مطمن باش یه حکمتی داره ... بخدا با وجود اینکه اینهمه دوستش داشتم وتا پای مرگ هم رفتم ولی باز میگم خدا رو شکر که نشد ... خدا همه چی رو بهتر میدونه ... امیدوارم هر چی صلاحه همون بشه...

2706