2733
2739

استارتر جان همه چیو گفتی عزیزم ؟

بنظر میرسه پدرتون برای اون قسم های سفت و سخت شون ، باید ی دلیل خیلی محکم تری داشته باشن !!!!

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

اگه واقعا پسر خوبی هس بی خیالش نشو

ارتباطت رو باهاش قطع نکن

من جای تو بودم با خانواده و مخصوصا مادرم خیلی سرد میشدم

یه مدت برو تو لاک خودت محلشون نده

یا ظاهری اعتصاب غذا کن شاید خانوادت منصرف بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم نظر تو چیه

نمیدونم ولی دارم کلافه میشم از ی طرف نمیتونی با خانوادت بخاطر ی پسر که حالا خودتو خودش میدونین چقدر عاشق همین با خانوادت لجنگی خانوادت دلشکسته میشی از ی طرفم واقعا اگ بخوای تموم کنی همه چیزو حتی ۴۰ سالتم بشه حسرت میخوری از ی طرفم میگم خدا هنیشه میگ اگ دوتا عاشق واقعا عاشق هم باشن امتحانشون میکنم که ببینم تا چ مرحله ای پای هم میمونن شاید امتحان الهی هستتش پس صبر کن شاید زمان همه چیزو درست کنه اما  اینو میدونم که جلوی خانوادتم شادو سر زنده نباش نه که فاز افسردگی داتشه باشیا اصلاااا بعدها اثرات بدی داره برات اما جلوی خانوادت زیاد باشون بگو بخند نکن سر سنگین باش تو قیافه باش نمیدونم صبر کن صبر 

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫
2731
2740

انشالله برات خیر و صلاحت پیش بیاد

بنظر من کسیو ک پدرتون حرفشو میخونه و قبول داره واسطه قرار بدید

اینکه آقا دیگه پا پیش نزاره و عقب بشینه تا شما کاری کنید هم درست نیست بگید تلاششو کنه ، به هر حال پدرتون مجبوره جواب قانع کننده ای بده

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
انشالله برات خیر و صلاحت پیش بیاد بنظر من کسیو ک پدرتون حرفشو میخونه و قبول داره واسطه قرار بدید ا ...

ممنون عزیزم یکم زمان بگذره حتما این کارو میکنم،بنظرت ارتباط بگیرم باهاش یا ن

بنظرتون باهاش ارتباط بگیرم؟ عمه م میگفت دعای محبت بده ب خورد بابات....ایا کار درستیه؟

عزیزم داستانتو کامل خوندم من خودم با شوهرم ۴ سال باهم دوست بودیم و با وجود مخالفت خانواده ها انقد موندیم تا موافقت کردن زندگیم خوبه خداروشکر ولی به نظر من خانواده ومخصوصا پدر ومادر بد آدمو نمی خوان می خوان تو خوشبخت بشی شاید از نظر خانواده یا سطح فرهنگی اجتماعی یا شغلی در حد هم نیستین می دونی تو ازدواج باید به همه اینا فکر کنی چون یه عمر می خوای زندگی کنی به نظر من عشق یه جایی تموم میشه و حقایق میاد تو زندگی پس همه چیرو بسنج وعافلانه تصمیم بگیر امیدوارم خدا بهترینو واست بخواد🌺❤

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....