2733
2734
عنوان

حرفاي مادر شوهرم داره اذيت ميکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 63 پست
به خدا خیلی تیزم عقلم نرسید داد به خواهرم برا پسرش چون اصلا پاش نکرده بود آدم شری هست دلم برا مادرم ...

کادو رو برنگردون دادشت ناراحت ميشه 

بعدم به کادويي که خودش داده حرف در بياره اسم خودش بد در ميره که چرا کادو دادي حالا منت ميزاري

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کادو رو برنگردون دادشت ناراحت ميشه  بعدم به کادويي که خودش داده حرف در بياره اسم خودش بد در مي ...

داداشم براش احترام زیاد قاءل هستم ولی اگه منو میخواست نمیزاشت زنش پشت من حرف بزنه پس چرا شوهرا ما همچین اجازه ای نمیدن

2731
روانیه فردای عقدم گفت تو شوهرت بیسواده بچه هات هم به باباشون میره من لیسانسم همسرم دیپلم

وا

ولش کن مطمن باش اين حرفارو بهت ميگه بازم لذت نميبره

چون از درون داره اذيت ميشه 

مجبور هست حتما بخاطر بچه هاش اينا که ناراحتي پيش نياد

دقیقا ولی تو کار جادو زیاد هست انقدر چیز بهش داده من میگم دیگه مغزش درست و اشتباه رو تشخیص نمیده نیشابوریه همه رمال ها رو تو نیشابور میسناسه

وا ولش کن مطمن باش اين حرفارو بهت ميگه بازم لذت نميبره چون از درون داره اذيت ميشه 

خواهرام هم همینو میگن لوکس ترین زندگی رو داری ولی نمیتونه ازش لذت ببره ولی من میگم اون لذت میبره خواهرام میگن نه 

2738

وا چقد شبیه منی 

اونام نمیخان ریخت منو ببینن بعداز ۵ سال حالا ک حامله شدم دوقلوعه 

کم‌کم عزیز شدم زنگ میزنه ک بیاین مهمونی بیاین امشب دعوتین و‌..

منم دوماه یه بار ب زور میرم با شوهرم 

بزار بسوزن و بگن این هیچ نیازی ب ما نداره پسرمونم صاحب شده دوتام بچه با یه شکم داره واسش میاره دیگه پاگیرشد و میخ خودشو محکم کوبید 

خونه رم شوهرم ۶ دنگ ب نامم میزنه امروز فردا میخریم😑😑😑😑

خواهرام هم همینو میگن لوکس ترین زندگی رو داری ولی نمیتونه ازش لذت ببره ولی من میگم اون لذت میبره خوا ...

ن لذت نميبره باور کن چون همش فکر ذکرش اينه که چطوري بچزونم يا عين خيالش نبود اين حرفم

کسي که فکر ذکرش اينه ديگرانو ازار بده هيچي از زندگي لذت نميبره بي خيالي تو بيشتر ميسوزندنش

ن لذت نميبره باور کن چون همش فکر ذکرش اينه که چطوري بچزونم يا عين خيالش نبود اين حرفم کسي که فکر ذک ...

دقیقا انگار خواهرام این حرفا رو میزنند پس کاراش رو پس ندم چون من دیگه هیچ کاری باهاش ندارم چیزی هم بهش نمیدم البته ما رو راه نمیده دیگه 😁

وا چقد شبیه منی  اونام نمیخان ریخت منو ببینن بعداز ۵ سال حالا ک حامله شدم دوقلوعه  کم‌کم ...

اره

اينا هم منو خونش دعوت نميکرد الان بخاطر پسرش مجبوره چون ديگه اومديم سر زندگيمون

خوبه که شوهرت هواتو داره

2706