2726
عنوان

حرفاي مادر شوهرم داره اذيت ميکنه

842 بازدید | 63 پست

قبلا اصن اهميت نميدادم

ولي الان يه حرفايي زده داره اذيتم ميکنم وقتي ميرم تو جمعشون ميخوام فرار کنم از بس بد هستن باهم

اون دفعه رفتم بهش گفتم منو کوبيد جاريمو تعريف کرد

نميتونم اروم قرار بگيرم چيکار کنم هي فکرم مشغول ميکنم حرفي نزنم بهش ولي نميشه

تو يه ساختمان هستيم چشم تو چشم ميشيم

نگم اروم نميشم ميشينه پيش بچه هاش بد منو ميگه همشون با من بد شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه هات نذار تنها برن اونجا

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
به درک:) مهم خودت و همسرت هستین

نميشه قبلا اصلا برام مهم نبود

ولي الان واقعا حالم بده ميرم خونشون حس بد دارم هيشکدوم جواب سلاممو نميدن فقط مادر شوهرم بخاطر پسرش يه کلمه باهام حرف نميزنن از اول اينطور بود

بعد پشت حرف ميرنن ميگن سلام نداد فلان نکرد اخه خودشون کردن محلم ندادن از اول گفت خونم نيا حالا بخاطر پسرش بزور دعوت ميکنه

مادرشوهر منم خیلی حرف ... میزنه.از حسودیشه.هر وقت شوهرم به من‌و بچه ام محبت کنه بدتر میکنه.همین شب جمعه قبلی گفت بچه ات که بخاطر دندون بی آرومه چون‌تو بهش نمیرسی جاری هات خیلی چیزای مقوی به بچه هاشون میدادن

حالا وزن بچه من ماشاا... از اونا بیشتره بخاطر دندون اش خیلی اذیت میشه و بی آرومه

عزیزم کاملا درکت میکنم. مشکل منم همین بود دنیا خوبی ب مادرشوهرم میکردم باز سالژ ی بارجاری می اومد مثل مهمون ومیرفت همش میگفت مثلا مریم این مریم اون منم خیلی حرص میخوردم. تجربه ای ک خودم داشتم ومیگم ب اندازه ومدل خودت خوب باش سعی نکن باهاش رقابت کنی چون هرچی بیشترمحبت کنی بازهم اونی ک خودشون دلشون میخوادمیبینن.

من الان هم همون آدمم توی ی حیاط هم هستیم ولی باخودم میگم حس میکنم دارم ب گلدان اب میدم یامثلا اب تنگ ماهی ام وعوض میکنم. مگه وقتی ب گلدان اب میدم یااب ماهی عوض میکنم ازشون انتظارخوبی ومخبت دارم این هم یکی مثل اون کارها

2706