2737
2734
عنوان

شوهرم بهم تيكه انداخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 85 پست
من خودم خيلي ازش تشكر ميكنم هميشه اصلا گاهي وقتا خودش به زور مياد كمكم 

حالا من یه جا خوندم که اگه همسرت خواست کمکت کنه نگو نه لازم ندارم حتی اگه لازم نداشتی بگو واااای خداروشکر رسیدی به کمکت نیاز داشتم اینجوری بیشتر ترغیب میشه که کمکتون کنه😂❤

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصن‌تو جمع چرا از کمک کردن شوهراتون میگید؟!  حالا سر همین زن ذلیلی ک بهش گفتن دیگه کمکت نمیکنه

ن اصلا همچين ادمي نيست من فقط از حرفاش ناراحتم كمكمم نكنه بخدا خودم سه سوته همه كارامو ميكنم فقط وقتي مهمون بياد واقعا خسته ميشم خودشم مشكلي نداشت بهم كمك كنه 

2731
دقيقا اينو بهش گفتم . فك كنم ميخواد بگه كارگري چيزيم ب قهرم ادامه بدم ب نظرت چون اصلا ازم معذرت خواه ...

زیادم کشش نده به نظرم. کلا هرکی تو بخش اداری حالا هرجا کار میکنه کارمنده و تو بخش تولید باشه کارگر. اینا الفاظ کلی هستن. شاید چون اینو میدونه نخواسته پائین تر از شما باشه 

حسوده حسود منم همینه وضعم یه مدل دیگه فقط باورمم نمیشد حسوده

يعني حسودي كرده . پس من چرا همش دلم ميخواد اونو بالا ببرم تو جمع ولي اون انگار حسودي ميكنه من خيلي سعي ميكنم بهش اعتماد بنفس بدم ولي اون برعكسه

يعني حسودي كرده . پس من چرا همش دلم ميخواد اونو بالا ببرم تو جمع ولي اون انگار حسودي ميكنه من خيلي س ...

تو منی یا من تو تاپیک آخرمو بخون . دیشب خودش بم گفت عمدا میخواستم حرصتو دربیارم اذیتت کنم . تعریف نکن ازش بالا هم نبرش هوا ورشون میداره 

2738

من کارمند دولتم با پول زمان مجردی خونه و ماشین خریدم وقتی با همسرم ازدواج کردم حق التدریس توی دانشگاه کار میکرد بعد از ازدواج امتحان داد و استخدام شد توی خونه هم کمکم میکنه کلا همه کارهامونو مشترکا انجام میدیم هیچ چیزی توی زندگی ما وظیفه نیست تا حالا نشده خودم یا مامانم به همسرم بگیم پول خونه و ماشین از من بوده یا بگیم من کارمند بودم و تو مجبوری توی خونه کمک کنی تازه نصف خونه رو به نام همسرم زدم ماشین هم کلا به نام همسرمه اما حتی به زبون هم نیاوردم تا حالا، به نظر من مادرتون نباید این حرفو میزدن مطمئن باشید همسر شما خودش انقد فهمیده هست که میدونه چون شما بیرون کار میکنید باید بهتون کمک کنه اصلا نیازی نیست اینو جلوی روش بگید اینکه همسرتون گفتن کارمند دولت نیستین به خاطر اینه که کارمندهای دولت امنیت شغلی بیشتری دارن از نظر حقوق و مزایا هم بیشتر بهشون میرسن وگرنه مطمئنن میدونن شما هم دارید زحمت میکشید برای پیشرفت زندگیتون

بگو چون کارمند دولت نیستم یعنی شاغل نیستم؟ پس این همه مغازه و شرکتای خصوصی  هم یعنی بیکارن!! ...

دقيق بخدا من خيلي تلاش كردم با سختي ب اينجا رسيدم خودشم ميدونه هر چي ك دارم با پول و زحمت خودم بوده بعد اين مياد ب من اينو ميگه 

من کارمند دولتم با پول زمان مجردی خونه و ماشین خریدم وقتی با همسرم ازدواج کردم حق التدریس توی دانشگا ...

چجوري خونه و ماشينتو به نامش كردي . من خودم اشتباه كردم هيچ وقت دنبال ازمون استخدامي اينا نرفتم . اگه ميخواستم واقعا ميتونستم چون درسمم خوب بود حالا ك نرفتم تو شغلمم موفقم حقم نبود اينو بگه باز شوهر شما خودش هم تحصيل كردس ولي شوهر من تحصيلاتش از منم كمتره . من خودم اينا اصلا برام مهم نيست ارامش از هر چيزي برام مهم تره اون الكي به من گير داد

2706