2737
2739
عنوان

شوهرم بهم تيكه انداخته

1049 بازدید | 85 پست

سلام دوستان . من شوهرمو خيلي دوس دارم ولي گاهي وقتا ي چيزايي ميگه مغزم سوت ميكشه ديشب مهموني بوديم همه ميگفتن شوهرت بهت كمك ميكنه اينا ميگفتن زن ذليله بعد مامانمم گفت بايد كار كنه چون زنش كارمنده و شاغل . بعد از مهموني اومده بهم ميگه ك تو كارمند نيشتي كسي ك كارمند دولت نباشه كارمند نيست الكي مادرت پز تو رو نده مغزم داره سوت ميكشه يعني چي اين حرف منم باهاش قهر كردم مني ك اين همه درس خوندم تو كارمم موفقم بعد به من ميگه كارمند دولت نيستي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت کتک میخواد نظرت چیه چندتا گولاخ اجیر کنیم بزننش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
2738

شغلتون چی هست ؟کجا کار می کنید ؟و اینکه نیازی نبود به همه بگین همسرتون کمکتون میکنه 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 

حتما حقوقتم دو دستی تقدیم میکنی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706