2733
2734
عنوان

خیلی کنجکاو شدم بدونم..

254 بازدید | 22 پست

قضیه این کاربر مهرسا چیه که همش یک و یک دو و دو تاپیک هاش همه قفله که ازش بپرسم (توهین نمیکنم فقط میخوام بدونم) 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

جلب توجه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
جلب توجه

آخه کل تاپیک هاش همینه 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکلش چیه🥴😂😂

من که خندیدم

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
ب قول یکی از کاربرا مسابقه ی محله اس کاربر مهرسا هم مسعود روشن پژوهه

میشه برام تگش کنی پیداش نمیکنم

فک میکنم اقا باشه 😒

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
والا منم نمیدونم میدونید بگید منم بدونم

اصلا نمیتونم تگش کنم چون دایره های بقل اسمشو پیدا نمیکنم 

تگ نمیشه

چرا آخه اون دایره هاشو از کجا میاری 

چرا آخه اون دایره هاشو از کجا میاری 

ی دونه صفر انگلیسی بعد دوتا اُ کوچیک بعد مهرسا دوتا اُ کوچیک با یه صفر انگلیسی

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2706