2737
2734
عنوان

خیلی کنجکاو شدم بدونم..

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 22 پست

فکر کنم‌میخواد حقشو ادا کنه و روزی شش تا تاپیکشو بزنه

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

😂😂😂😂

قضيه اينه كه من هميشه هرچى پيش ميومد برام اينجا حتما تاپيك ميزدم و نظر ميخواستم و كل زندگيمو داشتم اينجا تعريف ميكردم

ديگه خيلى داشت روى زندگيم تاثير ميذاشت حرف بقيه

الان تاپيك خالى ميزنم هرشب كه فردا كه وسوسه شدم تاپيك بزنم،نتونم....(تا روزى شش تا تاپيك هم كه بيشتر نميشه زد)

ميخواستم عنوان تاپيك رو هم همينجورى بنويسم (يك) خالى ولى قبول نميكنه نى نى سايت و مينويسه عنوان بايد طولانى تر باشه😂😂منم مجبور شدم بنويسم يك و يك 

😁😁😁😁😁

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
😂😂😂😂 قضيه اينه كه من هميشه هرچى پيش ميومد برام اينجا حتما تاپيك ميزدم و نظر ميخواستم و كل زندگي ...

میتونی اینو تاپیک بزنی بگی تا مردم راجبت قضاوت نکنن

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
فكر نميكردم تاپيكاى من براى كسى مهم باشه يا بايد توضيح بدم

نه آخه چند تاشو دیدم نوشته بودن دیوانه ای، 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
نه آخه چند تاشو دیدم نوشته بودن دیوانه ای، 

نظر كسى برام مهم نيست

بخاطر همين ادمايى كه زود قضاوت ميكنن يا فقط حرفاى بيخود ميزنن تصميم گرفته بودم يه مدت تاپيك نزنم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
2740