2737
2734
عنوان

پیراشکی گوشت باخمیر بربری

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 25 پست
خمیر مایه میخواد آخه 😕

بگو میرم میخرم فردا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خمیر مایه بگیر خیلی بهتر از بگین پودره  قیمت یکی  خمیر ترد بزن دستور پاپیون ببین عالیه&n ...

راحته؟وردنه ندارم بادست میش؟مرسی صب میرم میخرم پس

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو میرم میخرم فردا

خمیر جادویی

مواد لازم:
آرد    500 گرم یا 5 لیوان دسته دار فرانسوی
تخم مرغ    1 عدد
آب گرم    1 پیمانه
روغن مایع    6 ق غ
مایه خمیر    1 ق غ
نمک    1 ق م
شکر    1 ق غ

در کاسه ای تخم مرغ را شکسته و نمک و شکر و روغن مایع و آب گرم را به آن اضافه می کنیم. مواد را مخلوط کرده و مایه خمیر را اضافه می کنیم. آرد را کم کم به مواد افزوده و مخلوط کرده و هم میزنیم. تا هنگامی اضافه کردن آرد را ادامه می دهیم که آرد به راحتی جذب مواد شود. وقتی مایع به اصطلاح از آرد سیر شد افزودن آرد را متوقف می کنیم حتی اگر از آردمان باقی مانده باشد. در این موقع انگشتمان را روی خمیر فشار می دهیم تا مطمئن شویم خمیر به انگشت نمی چسبد. روی خمیر را با سلفون پوشانده و به مدت 1 تا 1/5 ساعت استراحت می دهیم تا حجمش 2 برابر شود. بعد از ورآمدن خمیر، پف آن را خوابانده و برای پیتزا، پیراشکی یا خمیر شیرین آماده میکنیم. از خمیر به اندازه یک تخم مرغ برداشته (اگر به دست می چسبید دستمان را کمی چرب می کنیم) باز می کنیم و مواد دلخواه را توی خمیر می گذاریم و خمیر را می بندیم. سینی فر را چرب کرده گلوله های خمیر را با فاصله می چینیم تا بعد از پخت به هم نچسبند. روی خمیر زرده تخم مرغ و کنجد می زنیم و به مدت نیم ساعت در فر 180 درجه می گذاریم.

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728

من دوتا لیوان شیرا ولرم میکنم بعد توش یه قاشق خمیر مایه و یه قاشق شکر میریزم یکم صبر میکنم تا عمل بیاد بعد دویا سه تا لیوان ارد میزارم کنار دستم و کم کم به شیر اصافه میکنم تا حالت خمیری و کش سان بشه و ورز میدم تا جای که دیگه به دست نچسبه وقتی اینجوری شود میام و استراحت میدم یه یه ساعت به خمیر و روشا میندازم تا گرم بمونه  بعد اگر با مرع بخوام درست کنم مرعا ریش میکنم و یکم تفت میدم و رب و ادویه میزنم بهش و میزارم خنک بشه قارچ و فلفل دلمه ای را خوردمیکنم میزارم کنار دستم 

من پنیر پیتزا هم استفاده میکنم توش البته کم شوهرم دوست داره خیلی 

بعد یه ساعت خمیرا دوباره اروم ورز میدم بعد راست یه مشت از خمیر برمیدارم و چونه میگیرم و میزارم کنار وبعداروم بادست پهنشون میکنم و از موادم وسطش میزارم و پنیر روش میریزم و گوله میکنم بعد فرا گرم کردم ازقبل 

من داخل تابه را چرب میکنم خمیرا را که گلوله کردما میچینم دورش و وسطشم یکی میزارم بعد روشا زرده تخم مرغ یا زعفرون یا روعن میزنم و میزارم تو فر حدود بیت دقیقه نیم ساعت 

خیلی خوب میشه و قشنگ میشه وقتی پخت پفشم خوبه و داخل نونشم پوک میشه

این دستور برای پیراشکی خمیر پیتزایکی هست من خودم ودرنه ندارم با دست باز میکنم اول خمیر گوله میکنی بعد با انگشتا کم کم باز میکنی ولی دستور اصلیش از سر اشپز پاپیون بردار یبار درست کنی دیگه از نون پختن خوشت میاد اینو بگم زحمت و ریخت پاش زیاد داره 

شما بلدی؟خوب میش؟راحته؟

شبیه خمیر جادویی میشه منتها سنگین تره  

اما اماده سازی اولیه نداره راحت تره  طعمش  هم خوبه  من به جای استفاده از فر سرخ میکنم 

راحت ترین خمیر هم که یوفکا هست منتهابرای وعده اصلی زیاد باید درست کرد.

https://uupload.ir/files/ffck_screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۰۵-۲۱-۵۱-۰۸_1.jpg

مرسی گلم

2738
شبیه خمیر جادویی میشه منتها سنگین تره   اما اماده سازی اولیه نداره راحت تره  طعمش  ه ...

مرسی گلم 

این دستور برای پیراشکی خمیر پیتزایکی هست من خودم ودرنه ندارم با دست باز میکنم اول خمیر گوله میکنی بع ...

مرسی عزیزم