2737
2739

همش درد پری میره و میاد. مخصوصا دلدرد .۴روز قبل موعدم تست زدم منفی بود. یعنی باردارنیستم؟ 

آخ خدایا تا کی منتظر باشم

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ علائمی نداشتم 

چجوری بودی؟ درد پری هم نداشتی؟

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

هیچ علائمی نداشتم بر عکس همیشه. فقط دو روز مونده بود به موعد شبش از حالت تهوع از خواب بیدار شدم طوری که چهار دست و پا رفتم دستشویی

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2738

من حتی تا روزی که بچه به دنیا آمد هیییچ علائمی نداشتم 🤣

اصلا به علائم نیست گلم انشالله حامله ای

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

عزیزم دو سه روز دیگه صبر کن بی بی بزن با اگه میخوایی آز بده جاری خواهرشوهرم هی بی بی میزد منفی میشد ولی پری هم نمیشد رفت از داد گفت ک بارداره 

منم درد پریودی داشتم ولی چون اقدام. کرده بودم چیزی نخوردم ک پریود شم زود 

انشالله شما هم اینسری بارداری 😍

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
علائم پریودی داشتم خصوصا پا درد و کمر درد،فکر میکردم هرلحظه میخوام پریود شم اما یه هفته بعد موعدم ب ...

وای خدایا چقد به حرفت لازم داشتم. چندروز قبلش منفی بود؟

2706