2733
2739

سلام 

بچه ها ختم هزار و یک ایت الکرسی برداشتم برای حاجتم

بیاین هر چند تا در توانتون هست سهیم بشین 

حاجاتتون روا 

من خودم 70 تا میخونم

هر کس نیت کنه و تعدادی اعلام کنه 

و هر چند تا که برمیدارین رو تا ساعت دو امشب بخونید و تموم کنید . همه با هم بخونیم که انرژیش همزمان باشه😍

و اینکهههه ثواب این ختم رو به نوبه خودم تقدیم میکنم به ایت اله بهجت🌼

۱۰تا میخونم تقدیم میکنم به خدای مهربونم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

۵ عدد😭😭😭😭😭😭😭توروخدااااا دعام کنید

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۸ تا میخونم❤

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2731

سه تا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
بچه ها تک تک جواب نمیدم ولی تعدادو میشمرم . حاجت همتون روا ❤❤❤  خدایا شکرت که حاجت ما رو روا م ...

خدا جونم شکرت سپاسگزاریم سپاسگزاریم سپاسگزاریم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.