2737
2739
عنوان

واقعاخسته شدم توهررابطه ای که میرم بی دلیل کات میشه و...

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 59 پست
خب میپرسیدی چ بدبختی ای کمکی ازم بر میاد؟ 

کارشه دیگه ازمحیط کارش راضی نیست ولی مجبوره یه مدت تحمل کنه من تاتونستم بهش انرژی مثبت میدادم میگفتم‌ توصبوری اراده داری سخت ازایناروپشت سرگذاشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس خوبه الانم بحثو یجوری باز کن تا باز سردی نبینی افرین دختر گل😂❤ ‌

خیلی ممنونم از راهنماییتون ببخشید وقتتون رو گرفتم...ولی بایدفکرکنم یکم بعدتصمیم بگیرم الان نگاه کردم اینستاشو کلی دخترفالوکرده این حس منفی بهم داداونقد سردرگمم که گیج شدم

2728
2738
بگو بگو

خیلی همو دوست داشتیم کم کم رابطه سرد شد اومد خواستگاری ما هم رفتیم برای آشنایی خونشون همو پسندیدیم اما ازدواج جور نمیشد. نه تنها با اونی که دوست بودم بلکه هیچ خواستگاری نداشتم و اگر هم داشتم. میرفتن و نمیومدن خیلی حالم بد بود افتادم به دعا گرفتن سه مرتبه دعا گرفتم نشد دیگه خیلی حالم بد بود تا اینکه نماز خون شدم هیچ جور نمیشد نذر دعا ختم چله همه کار کردم نشد که نشد . تا اینکه اون پسره رو ول کردم ترک گناه ختم قرآن و چله بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم برداشتم  چهل روز نشد خواستگار از در و دیوار برام میومد تا اینکه بعد دوماه  عقد کردم 

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بگو بگو

اینو تو هر تاپیک که برای ازدواج بود گفتم انشاالله بخت همتون باز بشه امیدوارم راهنماییم به دردتون بخوره. یادتون باشه بعضی از گره های زندگی بخاطر اصرار و پافشاری به گناهه توروخدا برای چهل روز ترک گناه کنید و نتیجشو ببینید. همین دوست پسر داشتن گناه بزرگیه. اگه نتیجه گرفتین برام دعا کنید 

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706