2703
2553

هرچی فال میگیرم واینامیگن سنگینی داری تازه ازخونمون هم دعا دراومد...۲۵سالمه مجردم بااینکه موقعیت خوب خانواده ی خوب دارم هرکی هم سمتم میاد کیس عالیه ولی متاسفانه یهو بی دلیل کات میشه طرف میزاره میره خانوما بگین چیکارکنم خسته شدم 😭😭😭

الانم طرف مقابلم بعد۱سال دوستی ۳ماهه بی دلیل سردشده اصلا یه بارپیام هم نمیده حالموبپرسه هرچی استوری میزارم اینستا فقط زود نگاه میکنه اوایل هرچی میزاشتم زود ریپلای میکردو...

واقعا خسته شدم 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سوره بقره گوش کن شنیدم خوبه  ی مدت نرو تو رابطه ذهنت اروم شه

بخدا هرکاری کردم واسه سنگینی و مانع اما رفع نمیشه هرروزم بدترمیشه مامانم ازصبح تاشب قران میخونه توخونه 

ببین شاید ی اخلاق خاصی داری مثلا زیاد پیگیر بودن  زیاد گیر دادن طرفت رو سرد میکنه ازت دلزده می ...

نه برعکس همین ک گفتم ۱ساله باهم بودیم تواون ۹ ماه من یه بارم پیشقدم نشدم واسه پیام اینا همش اون پیش قدم بود هرروز دوبار سراغمومیگرفت ولی یهو سردشد بی دلیل ...حتی تفاهم خیلی زیادداشتیم حالمون باهم خوب بود

2706