2737
2739
عنوان

واقعاخسته شدم توهررابطه ای که میرم بی دلیل کات میشه و...

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 59 پست
عزیزم بی دلیل نیست.. علتش دو چیز میتونه باشه..چهره ات..اخلاقت

هردو معمولیه 

من خونگرم هستم باهمه زود جورمیشم اجتماعی هستم ولی واقع گیرکارم نمیدونم کجاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیلشو بپرس

یه بارپرسیدم گفتم کم پیدایی واینا چیزی نگفت اصلا تازه خودشم قبلا میگفت توشهرغریبم زود زود پیام بده حالموبپرس البته من شاید ۱۰ روزیه باراونم نوبتی پیام میدادم ولی این اواخر کلا قطع شده ارتباطمون

2731
یه بارپرسیدم گفتم کم پیدایی واینا چیزی نگفت اصلا تازه خودشم قبلا میگفت توشهرغریبم زود زود پیام بده ح ...

نذار قطع شه خودت پاپیش بذار و اینجوری بهش بگو:من کار لدی کردم؟ از دستم دلخوری 

اگه گفت نه بگو اخه دیدم کم پیدایی مشغله کاری داری؟ 

...
نذار قطع شه خودت پاپیش بذار و اینجوری بهش بگو:من کار لدی کردم؟ از دستم دلخوری  اگه گفت نه بگو ...

از اول خودمو مغرور نشون دادم الانم خجالت میکشم هم اینکه غرورم نمیزاره برم بگم حتی استوری میزارم هیچی نمیگه تو اینستا این بیشتر حرصمو درمیاره البته اینم بگم ما۱سال حرف زدیم فقط اجتماعی بود وهیچ ابراز علاقه ای نکردیم به هم فقط غیرمستقیم به هم دیگه میفهموندیم که طرف مقابل واسمون مهمه البته همشهری هستیم کامل همومیشناسیم 

از اول خودمو مغرور نشون دادم الانم خجالت میکشم هم اینکه غرورم نمیزاره برم بگم حتی استوری میزارم هیچی ...

دیگه غرور زیادی خییلی بده هااا با همه اینجوری بودی؟؟؟ 

طرف ببینه همش اینجوری ای صدددد در صد میذارت کنار صدددد در صد 

ببین مثلاً طرف یک بار با خودش میگه بزار من احوالشو نگیرم سرد شم ببینم اون چی کاره ست 

ببینه بی تفاوتی با خودش میگه پس من براش اهمیتی ندارم چرا خودم و پا سوز اون کنم

...
دیگه غرور زیادی خییلی بده هااا با همه اینجوری بودی؟؟؟  طرف ببینه همش اینجوری ای صدددد در صد می ...

اره تقریبا ولی من که دیدم این سردشد خودم چندبارپیام دادم اونم اوایل دیر به دیر پیام میداد تااینکه کلا قطع کرده منم الان برگردم پیام بدم مثله قبل جوابمومیده ...البته یه سری درگیری های ذهنی هم داره ولی باز درکش نمیکنم دلیل سردی هاشو

2740
اره تقریبا ولی من که دیدم این سردشد خودم چندبارپیام دادم اونم اوایل دیر به دیر پیام میداد تااینکه کل ...

نه ببین اگه میخواهیش هر جور شده ی انرژی مثبتی بهش بده ی خرف خوب ی حس خوب یکاریش کن دیگه نمیشه اینجوری این سردی ها بخاطر همون غرورته مطمئن باش

...
نه ببین اگه میخواهیش هر جور شده ی انرژی مثبتی بهش بده ی خرف خوب ی حس خوب یکاریش کن دیگه نمیشه اینجور ...

اره راست میگین شما چون واقعاحالمون باهم خوب بود زیادتفاهم داشتیم من فقط ازاین میترسم راجب من فکربد کنه بهش پیام بدم اخه چون ابرازعلاقه فقط بینمون غیرمستقیم بود...واینکه حتی روز تولدمو هم یادش نبود😐 بی تفاوتی هاش یادم میوفته ناراحت میشم ازیه طرفی هم همشهریمه خانواده ی خوبی داره خودش پسرخیلی خوبیه موقعیتش خوبه نمیتونم ازدستش بدم خودمم ازش کمتر نیستم تک فرزندم خانواده ی خوبی دارم خودشم میدونه

اره راست میگین شما چون واقعاحالمون باهم خوب بود زیادتفاهم داشتیم من فقط ازاین میترسم راجب من فکربد ک ...

پس دختر معطل چی هستی دشت به کار شو اصلااااا فکر بدی نمیکنه نمیخوای بگی دوستش داری که میخوای حالشو بپرشی و یکوچولو ابراز نگرانی کنی باور کن شاخ در میاره غرور خیلس خوبه ولی نه به مدت زیاد اونم مطمئن باش بخاطر غرورت میترسه مستقیم حسشو بهت بگه

...
پس دختر معطل چی هستی دشت به کار شو اصلااااا فکر بدی نمیکنه نمیخوای بگی دوستش داری که میخوای حالشو بپ ...

والا ازخدامه حسشوبگه یه ساله هرکاری میکنم غیرمستقیم میگه مثلا چند وقت یه بارمیپرسید کسی توزندگیته یا میگف نکنه ازدواج کردی خبری ازت نیس....وازاین حرف هامیزدبعد اینکه مثلا چه دلیلی داره یه پسربیادبخاطرکارهای خودش بامن مشورت کنه! باورکنید اصلا سیاست ندارم نمیتونم رابطه رو اداره کنم بااینکه۲۵سالمه هیچی نمیدونم ببخشید زیادچت کردم🙏🏻 من ادم منطقی هستم هیچ وقت از رو احساسم ازکسی خوشم نمیاد همیشه باعقلم فکرمیکنم و قفل کردم رواین اقا ازهرلحاظ قابل تاییدمنه 

والا ازخدامه حسشوبگه یه ساله هرکاری میکنم غیرمستقیم میگه مثلا چند وقت یه بارمیپرسید کسی توزندگیته یا ...

پس از دستش نده ببین اون زمانا ک تو نبودی پیام بهت میداد چی بهت میگفت مثلا الان گفتی میگفت نکنه ازدواج کردی تو هم همونا رو بگو غرورو بیخیال

...
پس از دستش نده ببین اون زمانا ک تو نبودی پیام بهت میداد چی بهت میگفت مثلا الان گفتی میگفت نکنه ازدوا ...

سعی میکنم باخودم کناربیام پیام بدم بهش البته قبلا پیام دادم گفتم بهش کم پیدایی نکنه ازدواج کردی میگف نه بابا من توبدبختی هستم چه ازدواجی خیالت راحت کسی توزندگیم نیست

2706