2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=174533918]آخیییی  من خندیدنی تپش خیلی اذیت میکنه دونه به دونه انگشتاشو میکنه تو چال گونه هام عصبی 

😂😂😂خیلی خوبع 

من سمت چپ صورتم فلج 

چالای داداشم خیلی خوشگل خیلی 

میش توش ادم دفن کرد نکبت

عکس تپشتو بزار ببینم🤩

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
[QUOTE=174533918]آخیییی  من خندیدنی تپش خیلی اذیت میکنه دونه به دونه انگشتاشو میکنه تو چال گونه ...

آپلود میکنم یه جا تگت میکنم یا تو خصوصی میفرستم ریپلای میکنن میمونه 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

نه من ندوس

🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2740
آپلود میکنم یه جا تگت میکنم یا تو خصوصی میفرستم ریپلای میکنن میمونه 

ار اینجاها نزار باش جان دل

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ماشالله

فدات 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
چال زنخدان🤔😂بود؟! بابام میگه داره اما چون ریش میذاره ما ک ندیدیم😂

شما نداری؟ چند تا بچه اید؟من شوهرم داره بچمم داره یه جایی شنیدم فقط از پدر و مادر منتقل میشه مثلا داییت داشته باشه تو هیچوقت نمیتونی داشته باشی

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
شما نداری؟ چند تا بچه اید؟من شوهرم داره بچمم داره یه جایی شنیدم فقط از پدر و مادر منتقل میشه مثلا دا ...

ما دوتاییم.دوتامون دختریم.نداریم😂.من ازنظر قد و اخلاق و رفتارم حتی گروه خونیمم شبیه بابامخ فقط اینو ندارم😂

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
ما دوتاییم.دوتامون دختریم.نداریم😂.من ازنظر قد و اخلاق و رفتارم حتی گروه خونیمم شبیه بابامخ فقط اینو ...

کاش منم دخترم نداشته باشه 😁😁

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2706