2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=174533918]آخیییی  من خندیدنی تپش خیلی اذیت میکنه دونه به دونه انگشتاشو میکنه تو چال گونه هام عصبی 

😂😂😂خیلی خوبع 

من سمت چپ صورتم فلج 

چالای داداشم خیلی خوشگل خیلی 

میش توش ادم دفن کرد نکبت

عکس تپشتو بزار ببینم🤩

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2742

نه من ندوس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2740
آپلود میکنم یه جا تگت میکنم یا تو خصوصی میفرستم ریپلای میکنن میمونه 

ار اینجاها نزار باش جان دل

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ماشالله

فدات 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
چال زنخدان🤔😂بود؟! بابام میگه داره اما چون ریش میذاره ما ک ندیدیم😂

شما نداری؟ چند تا بچه اید؟من شوهرم داره بچمم داره یه جایی شنیدم فقط از پدر و مادر منتقل میشه مثلا داییت داشته باشه تو هیچوقت نمیتونی داشته باشی

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
شما نداری؟ چند تا بچه اید؟من شوهرم داره بچمم داره یه جایی شنیدم فقط از پدر و مادر منتقل میشه مثلا دا ...

ما دوتاییم.دوتامون دختریم.نداریم😂.من ازنظر قد و اخلاق و رفتارم حتی گروه خونیمم شبیه بابامخ فقط اینو ندارم😂

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
ما دوتاییم.دوتامون دختریم.نداریم😂.من ازنظر قد و اخلاق و رفتارم حتی گروه خونیمم شبیه بابامخ فقط اینو ...

کاش منم دخترم نداشته باشه 😁😁

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2706