2737
2734
عنوان

گوشی جدید خریدم اولین بار چند ساعت بزنمش به شارژ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 27 پست
اصلا ببین وقتی گوشی پر میشه کلا دیگه شارژرش جریان نمیفرسته بنابراین زیاد زدن تو شارژ کلا بی فایدس

همین منم میگم برای باتریای قدیمی بود اینجوری میگفتن

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکت باشه  چند خریدی ؟  مدلش چیه؟ منم میخوام گوشی جدید بخرم

سلامت باشی عزیزم a51  هفتو دویست

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

این شارزی که الان داره رو کامل استفاده کن.. وقتی خاموش شد بزن شارژ ۸ ساعت.. همسرم دو هفته پیش گوشی خرید بهش اینو گفتن. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2728
این شارزی که الان داره رو کامل استفاده کن.. وقتی خاموش شد بزن شارژ ۸ ساعت.. همسرم دو هفته پیش گوشی خ ...

یسری میگن ۸ ساعت بزن یسری میگن ۱۰۰ شه🤔

همین منم میگم برای باتریای قدیمی بود اینجوری میگفتن

آره اون مال باتری قدیمی بود 

منم جدید خریدم پرشد برش داشتم هیچ مشکلیم ندارم الان

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
یسری میگن ۸ ساعت بزن یسری میگن ۱۰۰ شه🤔

از فروشنده میپرسیدی راحت تر بودی😂😂 یه نظر بود برات

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738

عزیزم باطری گوشیت رو استفاده کن کامل شارژش خالی شه وقتی که خالی شد از شب تا صبح بذارش تو شارژ نهایتا ۶ ساعت بعدش روشنش کن.....

بعدشم این کار برای باطری قدیم و جدید فرقی نداره

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

گوشی فروش ب من گفت بزار شارژت ب زیر ۱۵در صد ک رسید بزن ب شارژ من سه ساعت بار اول ب شارژ بود بعد زنگ زدم گفت اگر صد در صد شده بسه

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی