2733
2734
عنوان

رشته کاردرمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 13582 بازدید | 66 پست
متشکرم عزیزم، من کاردرمانگر حسی-حرکتی آقای مرتضی شمسیان نورسته رو تو مرکز نور کرج پیدا کردم که الحمد ...

سلام مجدد ، خوش خبر باشین مادر محترم ، امیدوارم که ادامه درمان فرزند گلتون هم به همین نحو طی بشه و به زودی زود دیگه نیازی به کاردرمانی بردن نداشته باشه 🌹🌹🙏 

سلام مجدد ، خوش خبر باشین مادر محترم ، امیدوارم که ادامه درمان فرزند گلتون هم به همین نحو طی بشه و ب ...

قربون محبتتون بانو جان🥰به دعای خیر شما✨🙏🏻

✨دل قوی‌دار سحر نزدیک است...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببخشید الان واسه یه خانوم کار واسه فیزیو تراپی خوبه یا کادردرمانی

سلام و درود ، وقتتون بخیر باشه.

خیلی بستگی به علاقه و روحیات شما و البته رتبه کنکورتون داره 🌹

2731
میخوام بدونم کدومشصد درصد شغلش تضمینیه و درامدش چقدرع

سلام مجدد، یکم مفصله ولی خب قطعا درآمد کاردرمانی بیشتر از رشته پرستاری هست ، شاید بشه گفت حتی قابل مقایسه هم نیست‌.

از نظر تضمین شغلی هم رشته کاردرمانی به این علت که پذیرش دانشگاه آزاد و شبانه و ... نداره و پرستاری داره ، تعداد فارغ التحصیل کمتری داره و بازار کارش بسیار وسیع تر هست.

سلام

برای کاردرمانی پس از اتمام تحصیلات اگر بخوایم مهاجرت کنیم باید حتما مثل پرستاری طرح بگذرونیم تا مدرک ازاد شه یا نه کارشناسی تموم شه مدرک و میدن بهمون؟ 

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
سلام برای کاردرمانی پس از اتمام تحصیلات اگر بخوایم مهاجرت کنیم باید حتما مثل پرستاری طرح بگذرونیم ت ...

سلام ، وقت بخیر

خیر طرح اجباری نداره ، 

ضمنا برخی از دانشگاه های ما مثل علوم پزشکی ایران ، شهید بهشتی و زنجان، مدارک فارغ التحصیلان رشته کاردرمانیشون تحت لایسنس فدراسیون جهانی کاردرمانی WFOT هست و مدارک فارغ التحصیلانون در کشور های عضو فدراسیون (استرالیا ، کانادا و ...) معتبر هستش!

سلام ، وقت بخیر خیر طرح اجباری نداره ،  ضمنا برخی از دانشگاه های ما مثل علوم پزشکی ایران ، شه ...

ممنون

چ عالی یعنی دیگ معادل سازی نمیخواد واسه این کشورا؟؟ 

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
ممنون چ عالی یعنی دیگ معادل سازی نمیخواد واسه این کشورا؟؟ 

سلام مجدد ، خیر عزیز ، نیاز نیست.

برای مشاوره دقیق و تخصصی تر در مورد رشته کاردرمانی ، یه پیام بدین در خدمتم سوالی بود.

سلام مجدد ، خیر عزیز ، نیاز نیست. برای مشاوره دقیق و تخصصی تر در مورد رشته کاردرمانی ، یه پیام بدین ...

ممنون 👌🏻

متشکرم عزیزم، من کاردرمانگر حسی-حرکتی آقای مرتضی شمسیان نورسته رو تو مرکز نور کرج پیدا کردم که الحمد ...

سلام

اتفاقا منم میشناسمشون. تازگی دوتا کتابم چاپ کردن درمورد اختلالات حسی.کتاباشونو من خوندم خیلی خوبه و روانه‌ .مخصوصا برای مربیا و والدین.

اسم کتاباشون هفت ضلعی یک و دو هست که هم کاغذی وهم الکترونیکی میشه تهیه کرد.

من اینستاگرامشونم دارن.اونجا خودشون توضیح دادن.

shamsian_morteza این اینستاگرامشونه.

بله ، منم عرض نکردم دو رشته به هم ربط ویژه ای دارن ، اما به هر حال شخص باید بتونه تحمل یه شخص بالاتر ...

سلام

عزیزم من بین کاردرمانی و پرستاری و گفتار درمانی دارم تحقیق میکنم

امکانش هست بفرمایید نظرتون در مورد این سه رشته چیه؟

هم از لحاظ درآمد و هم از لحاظ سختی کار کدوم بهتره به نظرتون؟

2706