2733
2734
عنوان

منظورجاریم چی بود دقیقا بااین حرفش؟؟؟خواست بگه من بی کلاسم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 68 پست
من باجاری ارتباط ندارم ولی اون توجمع هی تیکه میندازه بهم واذیت میکنه

من که حتی شمارشونم ندارم بهترین گزینه دوریه

باید با یه سیاست مناسب پیش بری تا ارامش داشته باشی

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
من که حتی شمارشونم ندارم بهترین گزینه دوریه باید با یه سیاست مناسب پیش بری تا ارامش داشته باشی

یعنی چیکارکنم وقتی بهم تیکه میندازه.فقط خونه مادرشوهرهمدیگه رامیبینیم.اصلارفت واومدنداریم.قهرم هستیم

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چیکارکنم وقتی بهم تیکه میندازه.فقط خونه مادرشوهرهمدیگه رامیبینیم.اصلارفت واومدنداریم.قهرم هستیم

باید بزرگتر ها جوری مدیریت کنن که کسی تو خونه حق تیکه انداختن و حرف اضافه نداشته باشه

همسرت جوابشو نمیده؟

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
باید بزرگتر ها جوری مدیریت کنن که کسی تو خونه حق تیکه انداختن و حرف اضافه نداشته باشه همسرت جوابشو ...

مشکلم اینه که بزرگترهابه بحث کردن مامیخندن.نه شوهرم بدش میادازش وقتی اونجاباشه اصلانمیاد

2728
مشکلم اینه که بزرگترهابه بحث کردن مامیخندن.نه شوهرم بدش میادازش وقتی اونجاباشه اصلانمیاد

پس مشکل از بزرگ تر هاست

شماهم نرو همسرت نمیره میری چیکار 

هرچی گفت جوابشو نده انگار نمیشنوی بعد چند سال خسته میشه

پس مشکل از بزرگ تر هاست شماهم نرو همسرت نمیره میری چیکار  هرچی گفت جوابشو نده انگار نمیشنوی ب ...

اخه میدونی پدرومادرشوهرفکرمیکنن ماغولیم وبد.چون نمیریم توجمعشون.ولی درحقیقت اوناباماقهرکردن وخیلی اذیتمون میکنن تویه ساختمون مشترک زندگی میکنیم.من رفتم چون دعوت کرده بودبرانذری .گفتم یه باردیگه تیکه انداخت بهش میگم اینقدرپارس بکن تاخسته بشی ودیگه جوابشونمیدم

اخه میدونی پدرومادرشوهرفکرمیکنن ماغولیم وبد.چون نمیریم توجمعشون.ولی درحقیقت اوناباماقهرکردن وخیلی اذ ...

اره بگو ولی نگو پارس جبهه نگیره و ارتباطتو صفر کن

و حرف بقیه هم مهم نباشه

2738
اره😐😐اینم زن همون برهدرشوهرمه ک قبل عروسی براش بامیکروفون میخوندم

من که مردم...    اون روزم چقدرررر خندیدم.. دمت چیز... ببخشید گرم

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
باشه مرسی ازراهنماییت عزیزم🌹🌹

قربونت عزیزم

اره😐😐اینم زن همون برهدرشوهرمه ک قبل عروسی براش بامیکروفون میخوندم

وای خواهری خوبی من ازاون تایپکت  که خوندم خیلی خوشم اومدازت روحیه شادی داری و ساده کارای که کردی اونوقتا با اینکه بعضیاش رومخ بود ولی کلا از بی شیله پیلگیت بود و سادگی 

حالاهم حرس چی را میخوری تو بارداری الکی یه مسئله را برای خودت بزرگ نکن تو کارخودتا بکن و به قول قدیمیا تو خر خودتا برون چی کار داری به این و اون بزار هرکی هرپی میخواد بگه تو فکر خوشحالی خودت باشه و شوهرت😊😊😊

بعدم من گفتم شوهری ک ازصبح تاشب سرکاره حقشه شب تولدش براش وقت بزاری و تدارک ببینی بعدم منم هزینه انچ ...

منظوری نداشته

راست میگه هر چی باکلاستر باشی، ساده تر میگیری

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706