2733
2734

من همیشه اعتقادم براینه ادم سالی یه بار جشن تولدشوهرش یابچشه بایدکاری کنه ک به شوهریابچه خوش بگذره.مثلا میزو قشنگ میچینم دورشوریسه میزنم بادکنک میزنم خوراکی هامم سعی میکنم چیزی باشه ک دوست دارن 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بعد شوهرم‌ وبرادردوقلوهستن بخدانه از روی پزدادن یا ریا وهرکاری ولی من همیشه وقت بیشتری برای تولدشوهرم میزارم علاوه بر کیکی ک دوتامیخریم بادسرواینا من وقت بیشتری برای دیزاین میزو بادکنک ارایی میزام چون واقعا لذت بخشه برام و شوهرم خوشحال میشه

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

بعد امروز لابلای چت هامون من گفتم‌چندروزدیگه تولدشونه امسال باردارم نمیتونم‌تولدخوبی ب اش بگیرم ولی حتما کیک براش میخرم بعد برگشت گفت تولد های تو خیلی تجملاتی و پرهزینه ان😐😐من چندتادوست دارم خیلی باکلاسن تولدهاشون ساده هست 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

مگه پاورقی مجلات زرده ؟ 

یه تکه تعریف میکنید میرید ؟ 

دو خط دو خط که نمیشه  حد اقل به یه سرانجامی برسون .

کاربرا باید متحد بشن این تیپ تاپیکهای سخیفو ترک کنن تا فرهنگ سازی بشه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
مگه پاورقی مجلات زرده ؟  یه تکه تعریف میکنید میرید ؟  دو خط دو خط که نمیشه  حد اقل ...

تکبیررررر

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .

بعدم من گفتم شوهری ک ازصبح تاشب سرکاره حقشه شب تولدش براش وقت بزاری و تدارک ببینی بعدم منم هزینه انچنانی نکردم همون کیک ومیوه و دسرهایی ک همه میزارن منتهی کمی سلیقه بخرج میدم باشمع وگل واینا قشنگ ترشون میکنم بعددیگه جواب نداد واقعا منظورش چی بوده بنظرتون

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
2706