2737
2734
عنوان

لتروزول و متفورمین

| مشاهده متن کامل بحث + 1925 بازدید | 34 پست
چراپس برامن هیچی نگفت درمورد کیسته.

سونوتو عکسش برا من بفرست ببینم تا بهت بگم 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
چراپس برامن هیچی نگفت درمورد کیسته.

یه سوال دیگه تو سونو یعنی شما فقط یه فولی داشتی آخه خیلیا ۳ تا ۴ تا دارن 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر پسرم خودم سر خود کلومیفن خوردم پریودامم خیلی نامنظم بود  هم کیست ۱۰ سانتی داشتم هم حامله شده ...

وای.ادم هی استرس میکشه

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
یه سوال دیگه تو سونو یعنی شما فقط یه فولی داشتی آخه خیلیا ۳ تا ۴ تا دارن 

ن فگکنم یدونه بود

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
2728
سونوتو عکسش برا من بفرست ببینم تا بهت بگم 

عزیزم نمیتونم اپلودکنم خونه نیستم.تو چنتا پست قبلیم گذاشتم عکسشو