2726
عنوان

لتروزول و متفورمین

1869 بازدید | 34 پست

کیا با خوردن این قرصا پریودشون منظم بوده یا عقب انداختن  اگه عقب بیفته پری صدردصد احتمال بارداری هست یا نه    آخه من شنیدم این دوتا قرص منظم‌میکنن 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .

من با متفورمین عقب زدم 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

برامن ک منظم نشده.لتروزولم ک فولیکولمو کیست کرد این ماه😢

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با متفورمین عقب زدم 

من الان دوسال متفورمین میخورم تازه منظم شده  این ماه با لتروزول باهم خوردم امروز روز ۳۰  هنوز خبری نیست 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
2728

پاسخ دکتر فرشته دانشمند، جراح و متخصص زنان و زایمان:
خیر داروی لتروزول اصلا مشکل کیست ایجاد نمی کند. معمولا قرص لتروزول را برای خانم هایی تجویز می کنند که مدتی است اقدام به بارداری کردند ولی باردار نشدند. این قرص هیچ ارتباطی به سقط هم ندارد. توصیه می کنم از همین الان جلوگیری نکنید تا ببینید بدون دارو باردار می شوید یا خیر.
اگر باردار نشدید از قرص لتروفم لتروزول استفاده کنید. این قرص هیچ عوارضی خاصی به ویژه تحریک ایجاد کیست ندارد. حتی برای کسانی که تخمدان های پر کیست هم دارند، تجویز می شود. در واقع این ها داروهای تحریک تخمک گذاری هستند. به همین دلیل به آنها داروهای پیشرو نیز می گویند.

والا من که گیج شدم 

من الان دوسال متفورمین میخورم تازه منظم شده  این ماه با لتروزول باهم خوردم امروز روز ۳۰  ه ...

متفورمین ایرانی میخوری

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
متفورمین همراه ورزش خوبه لتروزول هم خارجی فمارا بگیر عالیه

داروخونه گفت اصلا خارجی گیر نمیاد 😐

پاسخ دکتر فرشته دانشمند، جراح و متخصص زنان و زایمان: خیر داروی لتروزول اصلا مشکل کیست ایجاد نمی کند. ...

عزیزم منظور من ازکیست اینه که فولیکولمو بیش ازحد متحرک کرده بود وفولیکولم خیلی بزرگ شده بود و درنهایت کیست شده.اقدامم خودمم.این ماهو بخاطرلتروزول ازدست دادم

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
متفورمین ایرانی میخوری

اره دوسال ایرانی میخورم  اصلا پریود نمیشدم  خوردم دیگه سر وقت میشم اما معدمو داغون کرده 

کیست میاره بابا من نمیدونم اون دکتر چی میگه . اونا که دخیرشون یک هست که اصلا نخورن بهتر فقط یه دوره سه ماهه حداقل مصرف کنن

والا من که گیج شدم 

بمن ک نساخت لتروزول.ماه اول بود میخوردم.روز۱۲رفتم ببینم فولیکولم چنده تا امپول بزنم ازادشه گفت کیست شده

عزیزم منظور من ازکیست اینه که فولیکولمو بیش ازحد متحرک کرده بود وفولیکولم خیلی بزرگ شده بود و درنهای ...

بعد پریودتم عقب افتاد   من که لتروزول استفاده کردم کلا ترشحاتم قطع شد 

اره دوسال ایرانی میخورم  اصلا پریود نمیشدم  خوردم دیگه سر وقت میشم اما معدمو داغون کرده&nb ...

همون دیگه منم معدمو درد میاره البته من المانیشو میخوردم  بهتر بودم الانم که شده 250ارزش نداره 

2706