2733
2734
عنوان

لتروزول و متفورمین

| مشاهده متن کامل بحث + 1925 بازدید | 34 پست
کیست میاره بابا من نمیدونم اون دکتر چی میگه . اونا که دخیرشون یک هست که اصلا نخورن بهتر فقط یه دوره ...

این دکترا هم هیچی نمیفهمن 😑

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
بمن ک نساخت لتروزول.ماه اول بود میخوردم.روز۱۲رفتم ببینم فولیکولم چنده تا امپول بزنم ازادشه گفت کیست ...

آخه بدبختی اینه من کلومیفن میترسم بخورم سر پسرم یه کیست درست شد ۱۰ سانت 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد پریودتم عقب افتاد   من که لتروزول استفاده کردم کلا ترشحاتم قطع شد

نمیدونم تازه این ماه میخوردم ک بسته تموم شد و رفتم سنو گفت کیست شده.هنوز به وقت پریودم مونده.امروز۱۵پریودیمه

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
آخه بدبختی اینه من کلومیفن میترسم بخورم سر پسرم یه کیست درست شد ۱۰ سانت 

اره کلا فولیکولو بیش ازحد تحریک میکنن این دوتا قرص.برامن۴۶میلی گفت هست کیست.همون میشه۴سانت؟

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
2731
همون دیگه منم معدمو درد میاره البته من المانیشو میخوردم  بهتر بودم الانم که شده 250ارزش نداره&n ...

سه روز پیش از درد شدید معده بیمارستان ۲۰ تا آمپول زدن بهم آخر با مورفین  دردم افتاد   آخه این چه بدبختیه 😭

سه روز پیش از درد شدید معده بیمارستان ۲۰ تا آمپول زدن بهم آخر با مورفین  دردم افتاد   آخه ...

عزیزم شما بچه دومته عجله چرا میکنی.ول کن دارورو.طبیعی اقدام کن.

سه روز پیش از درد شدید معده بیمارستان ۲۰ تا آمپول زدن بهم آخر با مورفین  دردم افتاد   آخه ...

عهه منم اخر سر یه چهل گیاه که از چند سال پیش داشتم خوبم کرد داشتم میمردم .. تو قطره کارمینت بخور ببین چطوری گیاهیه از داروخانه بگیر

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
اره کلا فولیکولو بیش ازحد تحریک میکنن این دوتا قرص.برامن۴۶میلی گفت هست کیست.همون میشه۴سانت؟

اره    من تا حالا دوبار کیست عمل کردم 

تخمدونم چپم کیست سازه  

حالا نمیدونم بازم کیست شده چون اصلا حوصله سونو و بیمارستان ندارم 

2740
اره    من تا حالا دوبار کیست عمل کردم  تخمدونم چپم کیست سازه   حالا نمیدونم با ...

عزیز۴سانتم باید عملشه؟چون هیچ قرصی بهم نداد ک کیسته اب بشه.ایشالاه که نمیشه.ولی اگه تواقدامی زود برو سنو تا ببینی فولیکولت کیست نشده

عزیزم شما بچه دومته عجله چرا میکنی.ول کن دارورو.طبیعی اقدام کن.

پسرم ۱۲ سالشه اصلا جلوگیری نداشتم  دکترم گفت فقط با دارو بهردار میشی از استرس نمیرفتم دکتر اولین بار گفتم لتروزول بخورم  که فعلا پریود نشدم  گاهی درد دارم  ترشحات شیری 

عهه منم اخر سر یه چهل گیاه که از چند سال پیش داشتم خوبم کرد داشتم میمردم .. تو قطره کارمینت بخور ببی ...

حتما میخرم ممنون که گفتی 

عزیز۴سانتم باید عملشه؟چون هیچ قرصی بهم نداد ک کیسته اب بشه.ایشالاه که نمیشه.ولی اگه تواقدامی زود برو ...

بستگی به کیستت داره برامن  کیست داخل تخمدون نبود خارج تخمدان  یک بار ۱۰ سانت  بار دوم   ۴ تا  ۵ سانتی گفت عمل نکنی میپیچه دور تخمدونت  

پسرم ۱۲ سالشه اصلا جلوگیری نداشتم  دکترم گفت فقط با دارو بهردار میشی از استرس نمیرفتم دکتر اولی ...

اهان.پس اگه تواین مدت جلوگیری نداشتی و نشده حتمن بادکتر مشورت کن.منم پلی کیستیکه تخمدانم.گفت فقط بادارو باردارمیشی‌دارو هم که اینطورشد اومد کیست ساخت.بمن گفت روز۱۲پریودی بیا سنو.ک رفتم کیست شده بود.ایکاش روز۹یا۱۰میرفتم تا امپول میزدبرام

بستگی به کیستت داره برامن  کیست داخل تخمدون نبود خارج تخمدان  یک بار ۱۰ سانت  بار دوم ...

چراپس برامن هیچی نگفت درمورد کیسته.

اهان.پس اگه تواین مدت جلوگیری نداشتی و نشده حتمن بادکتر مشورت کن.منم پلی کیستیکه تخمدانم.گفت فقط باد ...

سر پسرم خودم سر خود کلومیفن خوردم پریودامم خیلی نامنظم بود  هم کیست ۱۰ سانتی داشتم هم حامله شده بودم   😁