2733
2734
عزیزم چون خدا خیلی دوستت داره میخواد صداتو بیشتر بشنوه لذت میبره خدا وقتی بنده صداش میزنه

قبول داری خیلی وقتا بنده اتقدر تو تنگنا قرار میگیره که کلا زده میشه از همه چیز؟

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶ ساله برای بچه نذر و نیاز و دعایی نبوده که نکرده باشم بعد یک اشنایی داریم هر سال باردار میشه و سقط ...

منم چهارسال نیمه شب روزم دعا شده ....ولی دریغ ازیه اجابت ...چیزه زیادی نمیخوام از خدا فقط یه نی نی سالم بهم بده

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2728

خدا بین پیغمبراش هم فرق گذاشته یکی حضرت ایوب با اون همه درد و رنج. یکی حضرت سلیمان با اون همه امکانات و پادشاهی.

دیگه ماها که جای خود داریم

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

یک ساعت تفکر بهتر از هزار سال عبادته

این یعنی اینکه عاقلانه تصمیم بگیر و عمل کن

ی عمل در راه رسیدن به هدف تاثیر بیشتری داره تا فقط دعا

دنیا دنیای علت و معلوله گلم

۲×۲=۴

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2738
یک ساعت تفکر بهتر از هزار سال عبادته این یعنی اینکه عاقلانه تصمیم بگیر و عمل کن ی عمل در راه رسیدن ...

می شه بگی مثلا برای باردار شدن چطوری می شه با یه ساعت تفکر و عقل باردار شد ؟ الان یه ساله تو‌فکرم ☹️

امضای خدا پای همه آرزوهامون . امین 
منم چهارسال نیمه شب روزم دعا شده ....ولی دریغ ازیه اجابت ...چیزه زیادی نمیخوام از خدا فقط یه نی نی س ...

هر وقت میشنوم اشنامون میگه باردارم و میخوام دارو بخورم بیافته اتیش میگیرم میگم خدایا نمیخواد میدی التماست دارم میکنم خبری نیست خدای من با خدای اون چه فرقی داره اگر برای اون داره خدایی میکنه برای من داره چکار میکنه

۶ ساله برای بچه نذر و نیاز و دعایی نبوده که نکرده باشم بعد یک اشنایی داریم هر سال باردار میشه و سقط ...

دنبال علتش باش

از طب سنتی کمک بگیر

دعای تنها ک کاری نمیکنه

از خدا بخواه راه درست رو نشونت بده

اگه دلی شکستی یا همسرت یا حق الناس داری و اینا هم باعثش هست جبران کن

امیدوارم مادر بشی گلم ب زودی زود😍😘

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
من فکر میکنم مربوط به ستاره ی هر فرد و خلقتشه

یعنی چی ؟ یکم توضیح میدی 

منظورت اینکه ب سرنوشت و بختمون برمیگرده؟؟؟

پس قدرت اختیار ک خدا بهمون داده چی پس عقلمونا کی ب کار ببنیدم اخه نمیشه ک برا بعضیا تو مسیر زندگیشون جاده اسفالت برا ماتو مسیرمون هزار تا چاله فضایی !!

یعنی چی راضین یعنی میگن اگر تا آخر عمر مستاجر باشم عیبی نداره یا بچه نداشته باشم مهم نیست🤔

من یکسال بچه دار نشدم عین خیالمم نبود 

میگفتم یامیده یا نمیده 

درست روزی ک انتظارش رو نداشتم دامنم روسبز کرد

باردار بودم نمیدونستم باشگاه میرفتم 

حتی طول بارداریم چیزای سنگینم برمیداشتم 

چون اعتقاد دارم ک اگ خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته