2733
2734
یعنی شماها میگیدبازم دعا کنم نذر کنم قطع امید نکنم؟

شما ک میگی مایوس نیستم

پس این قطع امید چیه

توکل کن ب خدا و حاجتتو ول کن

تمرکز زیادم انرژی منفی میاره و استرس

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا همینو میگم حالا من یه غلطی کردم و اشتباه به طرف اعتماد کردم حالا از خدا میخوام مشکل حل بش ...

بی خیال شو عزیزم 

رها کن 

بهش فکر نکن 

دادگاه هاتو برو تلاشتو بکن اما فکرتو درگیر نکن. نمیدونم متوجه منظورم میشی یانه 

با خودت بگو تسلیم مطلق هستم. هر چی خدا بخواد. شد خوشحال میشم نشد هم بلاخره زندگی مثل سیب هزارتا چرخ میخوره تا بیاد پایین. من هر وقت همه چی رو از لحاظ فکری صد در صد رها کردم و به خدا سپردم بهتر جواب داده. تلاش کردم ها ولی به شدن یا نشدنش فکر نکردم. 

این که میگی یک نفر همه چی داره هم درست نیست. همیشه یه جای کار میلنگه. برای همه. حالا شاید دغدغه ی اون خوشبخت ها از نظر شما مسخره باشه اما بلاخره دغدغه هایی دارن 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
2728
شما ک میگی مایوس نیستم پس این قطع امید چیه توکل کن ب خدا و حاجتتو ول کن تمرکز زیادم انرژی منفی می ...

الان چند روزه دیگه فکر میکنم کارام بی فایده است

میخوام هر چی چله و نماز و دعاست بی خیال بشم

الان چند روزه دیگه فکر میکنم کارام بی فایده است میخوام هر چی چله و نماز و دعاست بی خیال بشم

یا چله برندار یا تکمیل کن

با این کارا بدتر تو کارت گره میندازی و خودت رو مدیون میکنی

تازه بهت گفتم باید ایمانت خیلییی قوی باشه

افراد موفق خواسته یا ناخواسته امید بالایی دارن

این رمز موفقیتشونه

میگن ما میخواهیم و واقعا هم موفق میشن

یا چله برندار یا تکمیل کن با این کارا بدتر تو کارت گره میندازی و خودت رو مدیون میکنی تازه بهت گفتم ...

نمیدونم چی بگم والا

من با تمام امید برای بار سوم باردار شدم به امید اینکه سومی بعد از دوتا پسر دختر بشه اما نشد 

حتما میگی صلاحت نبوده

چرا توی فامیل هممممممه به صلاحشونه هم دختر داشته باشن هم پسر هم خونه هم ماشین هم شغل مناسب ولی برای من که میزسه هیچ کدوم اینا صلاحم نیست

2740
نه ببین سرنوشت ۵۰٪ دست خودته.مثلا خدا ۳ راه برای تو انتخاب کرده و تو با عقلت یکی از اینارو انتخاب می ...

الان من گوهترین شانسودارم‌معذرت میخام ولی اعصابم خورده

من حسادت نمیکنم ب کسی ولی دیگه دارم حسرت میخورم اخه وقتی ادم چیزیوبخادوخدابهش نده دیگه ب چ شوقی زنده بمونه

ازتموم ادمابدم‌میادهفت ماهه دارم نذرونیازمیکنم وشب وروزم شده گریه چراشوهرموسربه راه نمیکنه چرازندگیمودرست نمیکنه من نمیتونم باطلاق خودمووقف بدم من فقداونومیخام الانم مطمئنم خیلیامیگن شایداشتباه باشه شایدمصلحت نباشه شایدحکمتی درش هس 

نمیدونم چی بگم والا من با تمام امید برای بار سوم باردار شدم به امید اینکه سومی بعد از دوتا پسر دختر ...

سرنوشت آدما از ازل تعیین شده

چرا فکر میکنی تو این چیزا تاثیر داری

شما فقط واسطه ای برای بوجود آوردن ی انسان

الان خوب بود مامانت بگه چرا شما دختر شدی

ی چیزی میگیااا 😑

نمیدونم چی بگم والا من با تمام امید برای بار سوم باردار شدم به امید اینکه سومی بعد از دوتا پسر دختر ...

ببین من ایراد کارتو بهت میگم 

شاید ناراحت بشی اما واقعیته

شما ناشکری

به جای اینکه خدا رو شکر کنی خدا بهت ی بچه سالم داده داری با خدا مقابله میکنی ک چرا دختر نشده 

میدونی چقدر از آدما در حسرت همین بچه هستن

من ی دوست داشتم شوهرش پسر دوست بود افتضاح

خدا بهش دختر داد اما ناشکری کرد 

خدا بهش ی پسر داد اما متاسفانه بچش فلج مغزی شد و غیر قابل درمان 

خداتو شکر کن و راضی باش ب رضای خدا

خدا ب اندازه ایمانت بهت میده زود ناامید شدی گلم خیلی زود مادر حصرت مریم ی زن یائسه بود و خدا بهش د ...

باشه چون سنم یک کم بالاست اینطوریم ! دیر ازدواج کردم ! عاشق بچه هستم از اولش هم همین بودم اما خوب شرایط زندگیم طوری رقم خورد که دیر ازدواج کردم حالا هم یه ساله از زمانیکه اومدم خونه خودم تو اقدامم اما خبری نیست 😞

امضای خدا پای همه آرزوهامون . امین 
باشه چون سنم یک کم بالاست اینطوریم ! دیر ازدواج کردم ! عاشق بچه هستم از اولش هم همین بودم اما خوب شر ...

منم ۲۸ سالمه و مجردم

خیلییاااا برام زدن از روی حسادت ک ازدواج نکنم

هر جور ک حساب کنی برام زدن

اما من امیدمو هیچ وقت از دست نمیدم

بعضی وقتا میگم عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

حتما ب صلاحم نبوده و خواست خداست

مسلما تا بیام نامزد و ازدواج کنم ۳۲ ۳۳ سالم میشه البته اگه بذارن 😐

هیچ وقت دیر نیست عزیزم تازه اول راهی

خدا رو شکر کن ک همسر خوبی گیرت اومده

نی نیت هم ب موقع میاد یکسال ک چیزی نیست خیلی طبیعیه 

منم ۲۸ سالمه و مجردم خیلییاااا برام زدن از روی حسادت ک ازدواج نکنم هر جور ک حساب کنی برام زدن اما ...

ااا پس مدلت تا حدی مثل منه منم دقیقا ۳۳ سالگی عروس شدم و تو‌ ازدواجم خیلی اذیت شدم نه اینکه با همسرم اذیت بشم نه  ! اما قبلش خیلی حسادت ها مانع شد 

چه بدونم حرفات درسته 

امضای خدا پای همه آرزوهامون . امین