2737
2739

اگه واقعا میخوای به جواب سوالت بررسی ،موضوع: موانع استجابت دعا رو تا آخر گوش کن. 

تو کانال استاد شجاعی هست.

خیلی قشنگ و کاربردیه. 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست .

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا حرف منم همینه با خدا.....خواهرشوهرام با دوتا جاریام اصلا نمیدونن مفاتیح چیه ...حدیث کسا یاسین زیارت عاشودا چیه...قران سال به سال باز نمیکنن..ولی خدا بهشون داده .منم چهارساله دیگه دعایی نیست نخونده باشم ....کلا سرد شدم😭😭😭😭😭

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2738
پس ب چی ربط داره !؟ راهشو به ماهم بگو ک بدجور تو گِل گیر کردیم

من فکر میکنم مربوط به ستاره ی هر فرد و خلقتشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
عزیزم چون خدا خیلی دوستت داره میخواد صداتو بیشتر بشنوه لذت میبره خدا وقتی بنده صداش میزنه

ببخشید ولی من قبول ندارم 😔 من گناه ما چی بوده باید برا هر چیزی حسرت بکشیم؟

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
عزیزم چون خدا خیلی دوستت داره میخواد صداتو بیشتر بشنوه لذت میبره خدا وقتی بنده صداش میزنه

عزیزم دیگه واقعا این جمله رو من یکی ک دیگه جواب نمیده از بچگی تاحالا دارم صداش میکنم ... ب خدا خواسته هامونا بهمون بده قول میدیم ارتباطمونا باهاش قطع نکنیم ک از ترس نشنیدن صدامون سخت میگیره بهمون!!

هیچ کس نظری نداره😂

خداست دیگه، به من و تو که نباید جواب پس بده.

خدا همه آدما رو امتحان می‌کنه یکی رو با رنج یکی رو با غرق نعمت کردن.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

اینکی میگم کلی هستااصلامنظورم به شمانیست،امابه من ثابت شده همیشه اول شکرگزارچیزایی که داری باشی اونم ازصمیم قلبت وخالصانه بعدش هیچ وقت هیچ وقت حسادت نکنی به کسی،به نظرم این دواصل مهم ترین چیزه،به امیدخداانشالله شماهم به هرچی میخواین برسین