2733
2734
عنوان

لکنت زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 41 پست
خوب میشه ففط استرس نده بهش.‌ارامش راه درمانشه.‌تجربشو داشتم.‌اراااامش

از اون موقع این جور شده نمیتونه حرف بزنه جیغ میکشه عصبی میشه ،از قبلم وقتایی ک بازی میکرد یا حرس میخورد دندوناشو بهم فشار میداد

با بچه ها بازی میکنه؟تو بازیا شرکت میکنه؟اگه نه اوتیسم نیست.

ببین ب جای استرس و دلشوره برای لکنت زبان سعی کن زیاد باهاش حرف بزنی قصه بگی شعر بخونی براش. وقتی کلمه ای رو با لکنت میگه با عصبانیت یا ناراحتی بهش نگو چون بچه استرس میگیره نکنه جمله یا کلمه بعد هم بد بگم. میتونی اصلا ب روش نیاری یا مثلا کلمه ای رو با لکنت میگه دددوستت دارم توام با مهربونی بگی منم دوستت دارم دیگه کیارو دوست داری؟

تکرار تمرین با بازی درست میشه . ضمنا گفتار درمان بهتر میتونه کمکت کنه. آب انار یا رب انار هم میگن خوبه. 

وخدایی که به شدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر. حتما باید ببرن دکتر شاید دچار نوعی اضطراب و تنش شده باشه. گفتار درمانی هم در صورت تشخیص دکتر ار ...

در هرصورت حلال این مشکل گفتار درمانیه با دارو خوب نمیشه

حالا دلیل لکنت هرچی که میخواد باشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
به روش بیاری بدتر میشهههه نکن دختر.‌بی خیالی و ارامش

نه به روش نمیارم اما گفتم بپزسم شاید از چیزی ترسیده حتی میگه نمیتونم قشنگ حرف بزنم میگم تو به این قشنگی حرف میزنی

نه به روش نمیارم اما گفتم بپزسم شاید از چیزی ترسیده حتی میگه نمیتونم قشنگ حرف بزنم میگم تو به این قش ...

شاید این جواب داد باهاش آروم حرف بزنید به صداتون آوا بدید تن صداتون یکنواخت نباشه دیدید مثلا یه آهنگ چجوری میخونن یا دکلمه مانند بهش بگید شمرده حرف بزنه حرفش تموم نکنید بگید با بازدمش حرف بزنه یعنی نففسش نده تو بعد شروع کنه به حرف زدن

2738

دارو نده.اصلا خودت فکر کن ببین حرف زدن چه ربطی به دارو داره.خواهر زاده ی منم اینجوری شده بود.اون سه سالش بود تقریبا.خیلی شیرین زبونه.خواهرمم خودش نمیدونه از چی بود میگه نمیدونم بردمش دندونپزشکی خیلی ترسید یا چشن خورده‌چند ماه طول کشید.اونم دقیقا مثل بچه ی تو حرف میزر.دو دو دوستبعضی وقتا کم تر میشد بعضی وقتا خیلی خیلی شدید بود.فقط میدونه یه روز  یه چیزی شد بچه یه هویی ترسید.دیگه خوب شد بعدش خداروشکر.کاملا خوب خوب و عادیه العان

به بچه استرس نده فقط تو روحیش تاثیر میزاره

سلام. به نظرم با چند تا دکتر دیگه مشورت کن منم بچکی اینجوری بودم ولی همون موقع با دارو خوب شدم. دارو ...

دکتره ۹۰ سالش میشه قزوین دکتر قریشی متخصص کودکه از بچگی به دنیا اومده فقط پیش خودش بردم با یه نسخه بچم خوب میشه یه سال مریض نمیشه دارو هاشم همه خارجی،الان اینم گف بگرد نیس 

هر چی استرسش کم بشه بهتره نفس عمیق هم بگید زیاد بکشه پنج ثانیه دم یه ۶ ثانیه نگه داره ۸ ثانیه بازدم اروم به مرور خیلی برای آرامش جواب میده من خودم استرسم کمتر شد خدایی ده دقیقه در روز انجام بدید ، و بهش انرژی منفی ندید بهش جمله های خوب بگید مثلا چقدر قشنگ و خوب و آروم حرف میزنی چقدر قوی هستی و این چیزا زیاد بشنوه خودش میشه تلقین که خیلی قدرتمنده اعتماد بنفسش هم می‌ره بالا 

نه به روش نمیارم اما گفتم بپزسم شاید از چیزی ترسیده حتی میگه نمیتونم قشنگ حرف بزنم میگم تو به این قش ...

افرین.ببین با بی توجهی کاملاااا درمان میشه.‌بهش فرصت بده.‌پسره من مثلا میگفت  *میرم رم رم رم* 

اخر کلمات رو سه چهار بار میگفت.‌از استرس کلاس انلاین.

دیگه کاریش ندارم و دلش نخواد درسی جواب نمیده، ۹۰درصد خوب شده.‌بدون درمان و دارو و.....

۶/۵سالشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706