2703
2553
عنوان

لکنت زبان

1366 بازدید | 41 پست

پسرم دو ساله و نه ماهشه خیلی قشنگ صحبت میکرد کلا هر کاری چیزی میگفتیم فوری یاد میگیره و تکرار میکنه تو ۶ ماهگی چهار دست و پا رفت و یه سالگی دیگه بدون کمک راه میرفت و کم کم شروع کرد صحبت کردن تا تقریبا دو ماه پیش ک به صورت خیلی ناگهانی بعضی وقتا یه حروف رو تکرار میکنه مثلا میگه دودودودودوست دارم،حتی خودشم متوجه شده میگه چرا نمیتونم خوب حرف بزنم خیلی نگرانم دکتر بردم گف یه ماه صبر کن احتمال داره خوب بشه چون یه روز خیلی خوب میشد یه روز دوباره همین جور الان ک دیگه نزدیکه دو ماه میشه چهار روزه خیلی بدتر شده دیگه اصلا خیلی کم یه کلمه رو کامل میگه دکتر بهش شربت نتروپیل نوشته گفته فقط خارجی هر جام میرم نیس ،تو گوگل سرج کردم زده این شربت بره بچه های تشنجی و اوتیسم و بچه هایی که دیر تر از بقیه س تمام کاراشون،حالا نمیدونم چی کنم دکترشم فوقع العادس واقعا موندم بچه من ک خوب صحبت میکرد یهو چی شد 

عزیزم اشتباهت اینه که میبری دکتر

باید ببریش گفتاردرمانی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی تا حالا از این شربت نتروپیل استفاده کرده به نظرتون چی کار کنم ،اصلا تو ارث مونم نیس،هر چیم میگم از چیزی ترسیدی کسی بهت حرفی زده میگه نه،اصلا دعوا و جرو بحثم ما نمیکنیم که بگم ما دعوا کردیم ترسیده اصلا 

2720

خوب میشه ففط استرس نده بهش.‌ارامش راه درمانشه.‌تجربشو داشتم.‌اراااامش

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

مامان منم جدیدا اینجوری شده!! مامان بلبل زبون آذر ماهی من که اینقد اجتماعی بود 

الان کم حرف شده چون بعضی وقتا اول یه کلمه رو چندبار تکرار میکنه دست خودشم نیست اولین که فک کنم چهار پنج ماه پیش بود فک میکردیم مسخره بازی درمیاره بخندیم ولی بعد از فوت مامان بزرگ بابا بزرگم خیلی بدتر شد نمیدونیم چیکار کنیم🥺😢

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
کسی تا حالا از این شربت نتروپیل استفاده کرده به نظرتون چی کار کنم ،اصلا تو ارث مونم نیس،هر چیم میگم ...

به روش بیاری بدتر میشهههه نکن دختر.‌بی خیالی و ارامش

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
کسی تا حالا از این شربت نتروپیل استفاده کرده به نظرتون چی کار کنم ،اصلا تو ارث مونم نیس،هر چیم میگم ...

ببین عزیزم من داشتم تبلیغ نیست اگر واقعا داره من رفتم تهران مطب دکتر تقی زاده گفتار درمان نیست با تکنیک و تمرین و روش تصویر سازی ذهنی خوب می‌کنه

2714
مامان منم جدیدا اینجوری شده!! مامان بلبل زبون آذر ماهی من که اینقد اجتماعی بود  الان کم حرف شد ...

ببرید  دکتر عکس بگیرن از سرش عزیزم.‌زبونم لال تومور های مغزی ممکنه لکنت ایجاد کنن.‌زبونم لاااال

سلام. به نظرم با چند تا دکتر دیگه مشورت کن منم بچکی اینجوری بودم ولی همون موقع با دارو خوب شدم. داروشو بده ولی با چند تا دکتره دیگه هم مشورت کن و گوگل درمانی نکن لطفا. الان مثلا فلوکستین ی دارویی هست اکه سرچ کنی میگه برای افسردگی هست یا متفورمین برای رحم هست و تخمدان ولی این دو برای کاهش وزنم تجویز میشن پس دلیل نداره گوگل درمانی کنی. داروشو بده شاید این دارو ماه بعد یا دوماه بعد اثر نداشته باشه و بعدا افسوس بخوری. داروشو بده ولی با چند تا دکتر دیگه هم مشورت کن. نگران نباش هر چند نگرانیتوودرک می کنم. من شیرازم ولی پدرم می گفت دارومو از تهران تهیه کردن. چند ماهم درگیر بودم. فقط همین. بعدشم اون دکتری که شما میگید کارش اینه. 

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
عزیزم ببرش گفتاردرمانی بهت اطمینان میدم که خوب میشه به امید خدا.

اخه اصلا غریبه میبینه حرف نمیزنه ،بعد یکی از دوستام بچش همین جور شد بردگفتار درمانی میگه هیچ تغیییری نکرده  دکترشم گف گفتار درمانی نبر 

عزیزم پسر منم همینه. هیچ دارویی بهش نده. گفتاردرمانی چند جلسه آنلاین برا پسرم انجام دادم. خوب بود ولی تمریناتو اذیت میکرد و انجام نمیداد. اینه که ولش کردم تا یه مقدار بزرگتر بشه. 

فقط دقت کن ببین چه چیزایی باعث افزایش لکنتش میشه. مثلا استرس و اضطراب یا نوع خاصی از خوردنی ها. پسرم روزایی که دوغ و ماست میخوره تا چند روز شدیده لکنتش. الان چند ماهه که ما درگیریم. افت و خیز زیاد داره ولی چون توی خانواده شوهرم سابقه داشته و درنهایت خوب شده من مطمئنم که پسرمم خوب میشه. 

ضمنا گفتاردرمانگری که باهاش کار می کردم عالی بود. اگه خواستی شمارشو بهت بدم. 

عزیزم اشتباهت اینه که میبری دکتر باید ببریش گفتاردرمانی

خیر. حتما باید ببرن دکتر شاید دچار نوعی اضطراب و تنش شده باشه. گفتار درمانی هم در صورت تشخیص دکتر ارجاع داده میشه.

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
ببرید  دکتر عکس بگیرن از سرش عزیزم.‌زبونم لال تومور های مغزی ممکنه لکنت ایجاد کنن.‌زبونم لاااال

یا ابلفضل مطمئنید!!!

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2706