2733
2734
دقیقاااااااا همون موقعی ک بورس اوج گرفته بود یکی تو همین سایت گف حماقت نکنین همه چی و نریزین تو بور ...

من تو همه تاپیکای بورسی گفتم دارین اشتباه میکنین ملت منو ب فحش میبستن ک تو بیسواد چ میفهمی از این چیزا

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تو همه تاپیکای بورسی گفتم دارین اشتباه میکنین ملت منو ب فحش میبستن ک تو بیسواد چ میفهمی از این چی ...

خیلیا رفتن قرض کردن و طلا فروختن و ...    

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
2740
چرا اعتماد الکی کردین اخه من هر چقدر شوهرم گفت پول بزاریم گفتم هرگز یه تومنم راضی نیستم بزاری الان ...

منو به زور بردن تو بورس😭😭😭

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

از قدیم هم اینطور باب بود

فقط عده ای خاص ک از قضا ثروتتمد هم بودن میرفتن توی بورس

اشتباه از خود مردم بود که به طمع بدون هیچ مطالعه و چیزی رفتن توی بورس.

تنها سرمایشون مثل خونه/طلا و ماشینشو وارد این کار کردن..

.

من دوستانی داشتم کارخونه دار که بورس تفریحشون بود

قبل این ماجرا سهام هاشون رو جا به جا کردن و‌ اومدن بیرون

با اینکه پول خوردشون بود

منم ازونا مشورت گرفتم وارد نشدم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ی تومن که توی فارکس چیزی نیست بعدشم‌خب همین میشه وقتی زیر ۱۰۰ دلار شارژ میکنی حساب فارکستو نمیتونی ...

بعدشم‌فارکس خیلی تجربه میخواد

با حساب دمو کار کن تا به اون‌حد برسی

ریسک فارکس خیلی بالاست . بنظرم کریپتوکارنسی کار کنی بهتره

من واقعا شانس اوردم حتی یه تاپیکم هست  تو پربازدیدها یه خانمی بود میگفت یه میلیاردم‌شده ۴میلی ...

من تو فارکس هستم که بین المللی هست 

اونم بدتر

مثل من واسه پولی که به حلق اینا ریخته شد حرص میخوری یا ریلکسی؟

خیلیا رفتن قرض کردن و طلا فروختن و ...      

حالا ن تنها پولشون رفته. باید با هزار ج.ور جون کندن پول مردمو پس بدن. کلا ما مردم افراطی هستیم. شور همه چیزو در میاریم.میگفتن طلا سود نداره. خب حتی اگه سود هم نداشته باشه اصل پولتون ک سر جاش میمونه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
منو به زور بردن تو بورس😭😭😭

نبابد زیر بار میرفتی

منم شوهرم یه مدت مدام اصرار میکرد کار به دعوا کشید ولی قبول نکردم

دوستم طفلک به زور شوهرش سرویس طلای ۴۰ گرمیشو که کادوی زایمانش بود برد فروخت گذاشت تو بورس الان همش نیست و نابود شد تو اوج گرونی طلا هم فروختش

2706