2737
2739
عنوان

ابرسان soapex🌸.علامت اختصاری تاریخ تولید و انقضا

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوش میزنی ، قیمتش زیادی پایینه واس صورت ریسکه ، مرطوب کننده برای پوست صورت درمالیفت استفاده کن دیجی ...

عععععع من جوش میزنم فک کردم بخاطر گرمیجاتیه که میخورم نکنه بخاطر این آبرسان کوفتیه

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
عععععع من جوش میزنم فک کردم بخاطر گرمیجاتیه که میخورم نکنه بخاطر این آبرسان کوفتیه

بعید نیست 

من نزدم جوش خواهرم زد ، واس صورت درمالیفت میزنم عالیه لامصب

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
بعید نیست  من نزدم جوش خواهرم زد ، واس صورت درمالیفت میزنم عالیه لامصب

عزيزم منم دارم ميرم دوره ارايشگري ازاين سوپكس ميزنم زير كرم پودر مدلم و جوش نميزنن

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  
😂😂😂ابجیم ک اصلا جوش نمیزنه ک 😂

من به گرمیجات خیلی حساسم مخصوصا تخمه و خرما

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
2740
عزيزم منم دارم ميرم دوره ارايشگري ازاين سوپكس ميزنم زير كرم پودر مدلم و جوش نميزنن

چه خوب 

من گفتم خیلی ارزونه ترسیدم بزنم ، فقط واس دستام استفاده میکنم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
واقعا 😐😐 تهرانی؟😐

از دیجی کالا گرفتم 😂

چه خوب  من گفتم خیلی ارزونه ترسیدم بزنم ، فقط واس دستام استفاده میکنم

اره منم خودم فيس دوكس ميزنم صورتم از اين واسه مدل ميزنم

25 گرفتم

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  
2706