2410
2553

من اینو یکم پیش خریدم 

روش یه تاریخ هس اما نمیدونم تاریخ انقضاس یا تولید 

نوشته p:2020/11

بعد اونورم نوشته انقضا ۳ سال پس از تولید 

الان عکسشم میزارم 

ب صورتت نزنیا ، واس دستت استفاده کن فقط

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
https://uupload.ir/files/ca95_۲۰۲۱۰۱۲۶_۱۴۴۰۵۳.jpg

تولیدشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714
ب صورتت نزنیا ، واس دستت استفاده کن فقط

چرا؟منم دارم به صورتم هم میزنم گاهی اوقات😱

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
ع چرا 😐

جوش میزنی ، قیمتش زیادی پایینه واس صورت ریسکه ، مرطوب کننده برای پوست صورت درمالیفت استفاده کن دیجی کالا ۳۵ گذاشته 

این و برای دست استفاده کن

چرا؟منم دارم به صورتم هم میزنم گاهی اوقات😱

منم دارم ولی انقد ارزونه میترسم واس صورت استفاده کنم 😂

2706