2737
2739
عنوان

خیلی استرس دارم حامله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 66 پست
هفته چهار دکتر من جسم زرد رو نشون داد!  یعنی همون روز که پریودم عقب افتاد!

من هنوز ازمایش ندادم تستم نکردم ولی علایم بارداری بیحالی و کسلی و خیلی دوس دارم بخوابم از بوی تخم مرغم بشدت بدم میاد 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان هفته ششم  هستم میخام هفته هشتم برم اخه ی بار تحربه کردم مبترسم بازتجربه کنم

نترس تشكيل شده

خب پس طبيعيه

فقط انقدر عقب ننداز زودتر برو ك هركار لازمه انجام بدي بعدشم سونو و اون چيزي ك خودت حساي كردي اصولا چندروز فرق داره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام خوبی من اخرین پردیودیم ۱۶ ۹ بود الان زوده برای ازمایش دادن؟

ازمايش چي ميخواي بدي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
انشالله من الان هفته ی ششم هستم 

هفته ی ششم به حساب پریود نه، بر اساس تاریخ سونو، معمولا ی کم عقبتره سن جنین، ولی همه که مثل هم نیستن خیلیا سینه درد دارن یا حساس شده سینهاشون برای من اصلا تغییری نکرده نه درد نه حساسیت، هرکس یه علائمی داره 

2740
چقدر عقب انداختی؟ 

۱۵ ۱۶ باید میشدم الان ۷

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
ای جون دلم. به سلامتی. جنسیت نی نی رو هفته ۱۲ چی گفته؟😍😍

سلامت باشي خوشگلم❤️❤️❤️

اره بهم گفت پسره

ازمايش چي ميخواي بدي؟

ببینم باردارم یا نع یبار بیبی اوردم خرابش کردم🤦‍♀️😂

یعنی بیشتر از بیست روز عقب افتاده؟ 

اره

2706