2737
2739
عنوان

خیلی استرس دارم حامله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 66 پست
میدونم بار دارم نمبخام برم دکتر بگه قلب بچه تشکیل نشده بعنی واسه تهوع الان زوده؟

ببین این حجم از استرس که تو داری, باعث هزار تا عارضه میشه. یکیش همین تهوع. نمیگی واسه بچه ات چقدر این هورمون ها که ناشی از استرس هستن ضرر داره؟  مگه چند درصد حاملگی ها پوچ هستند که این قدر میترسی. امید داشته باش. همیشه به بهترین ها امید داشته باش. این جوری نکن. همین الان پاشو برو دکتر تا خیالت راحت بشه و این قدر استرس نکشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برايچي قلبش تشكيل نشده باشه! شما بايد الان بري ازمايش بدي ببينن بدنت چي كم داره تامين كني خودتو از ...

الان هفته ششم  هستم میخام هفته هشتم برم اخه ی بار تحربه کردم مبترسم بازتجربه کنم

بهترین نیستم اما خودمم😍
2731
برايچي قلبش تشكيل نشده باشه! شما بايد الان بري ازمايش بدي ببينن بدنت چي كم داره تامين كني خودتو از ...

سلام خوبی من اخرین پردیودیم ۱۶ ۹ بود الان زوده برای ازمایش دادن؟

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2740

عزیزم اصلا ب خودت استرس نده الان زوده واسه علائم ولی همین تهوع که داری کم کم بیشتر میشه، من قبل اینکه بی بی چک بزنم حالت تهوعم در حد خفیف شروع شده بود و چندبار سرگیجه،و اصلا نمیدونستم باردارم، اما از هفته ۶ دیگه شدید شد و گلاب ب روت بالا آوردنا شروع شد، عجله نکن نگرانم نباش 

عزیزم نی نی شما حالش خوبه؟ هفته ی چندی؟😍

سلام گلم

خووبم مرسي

الان هفته ١٤

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم اصلا ب خودت استرس نده الان زوده واسه علائم ولی همین تهوع که داری کم کم بیشتر میشه، من قبل اینک ...

انشالله من الان هفته ی ششم هستم 

بهترین نیستم اما خودمم😍
خو یعنی ممکن نیس کسی زودتر شروع شه تهوش ؟بدن با بدن فرق میکنه

اووم نه راستش من خودم تهوعم زود شروع شد از هفته ٦ ك قلبشم تشكيل شده بود

ولي هفته ٥ خيلي زوده تهوع نميگيرن معمولا مگه درصد خيللللللي كم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤