2726
عنوان

خیلی استرس دارم حامله ام

656 بازدید | 66 پست

هفت روز از پریودم میگذره بی بی چک زدم مثبت بود ولی دکتر نمیرم میترسم پوچ باشه علایم حاملگی ندارم فقط صبها کمی حالت تهوع دارم ی بار حاملگی پوچ رو تحربه کردم 

بهترین نیستم اما خودمم😍

حاملگی پوچ چطوریه؟

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

تهوع بارداري ك مال الانت نيست 

برو دكتر ببين چخبره اون توو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تهوع بارداري ك مال الانت نيست مگ برو دكتر ببين چخبره اون توو

میدونم بار دارم نمبخام برم دکتر بگه قلب بچه تشکیل نشده بعنی واسه تهوع الان زوده؟

بهترین نیستم اما خودمم😍
میدونم بار دارم نمبخام برم دکتر بگه قلب بچه تشکیل نشده بعنی واسه تهوع الان زوده؟

برايچي قلبش تشكيل نشده باشه!

شما بايد الان بري ازمايش بدي ببينن بدنت چي كم داره تامين كني خودتو از الان

تهوع از هفته ٦.٧ ب بعده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فقط ساک حامگی تشکیل میشه و داخلش جسم زرد نیست

تا کی مشخص میشه

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
برايچي قلبش تشكيل نشده باشه! شما بايد الان بري ازمايش بدي ببينن بدنت چي كم داره تامين كني خودتو از ...

خو یعنی ممکن نیس کسی زودتر شروع شه تهوش ؟بدن با بدن فرق میکنه

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2706