2733
2734
عنوان

دلم کادوی ولنتاین میخواد،چیکار کنم؟؟🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 68 پست
😂آدرس لطف کنید تا بفرستم 

بیام خصوصی 😁😁😁😂

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای منم عاشق این کارم خیلی لذت بخشه خیلیییی

من بعد ازدواج همسرم شد همه زندگیم و دلخوشیم و...

بعد فهمیدم چه اشتباه بزرگیه که ادم کس دیگه ای و بیشتر از خودش دوست داشته باشه. اینو مشاورمم بهم گفت. الان چند ماهه ک فهمیدم هیچکس مثل خودم نمیتونه دوستم داشته باشه

2731
بیام خصوصی 😁😁😁😂

انهههههه بیا بیا ببینم چی میخایی ادرس بده بفرستم برات

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
چرا پله داددگاهههه؟؟؟ میشه بگی چی شدددد؟؟؟؟؟؟

دارم طلاق میگیرم

آخ خوشه شوهرم من رو موقع خرید کادو ولنتاین ببینه

چقدر میسوزه🤣🤣🤣

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
من بعد ازدواج همسرم شد همه زندگیم و دلخوشیم و... بعد فهمیدم چه اشتباه بزرگیه که ادم کس دیگه ای و بی ...

آفرین به تو👏👏👏👏

🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁بیا اینم کادو مبارکت باشه 🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁

چرا اینقدر زحمت کشیدی عزیزم؟؟؟؟

راضی به زحمت نبودیم🥲

من بعد ازدواج همسرم شد همه زندگیم و دلخوشیم و... بعد فهمیدم چه اشتباه بزرگیه که ادم کس دیگه ای و بی ...

منم عین توام

خیلی احساساتیم خیلی..

بیشتر مواقعم دل به دلم نمیده رمانتیک باشه..

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
انهههههه بیا بیا ببینم چی میخایی ادرس بده بفرستم برات

عزیزمی  😘😘😘  

من دلم چیز زیادی نمیخواد  دختر قانعی هستم 😶 

فقط یه ترس گنده  اندازه خودم + شکلات 😁😁😁😁

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
عزیزمی  😘😘😘   من دلم چیز زیادی نمیخواد  دختر قانعی هستم 😶  ...

😂😂😂😂😂😂لنتییییی

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .