2737
2734
عنوان

دلم کادوی ولنتاین میخواد،چیکار کنم؟؟🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 68 پست
من با اینکه متاهلم و همسرمم مرد خوبیه. گاهی برای خودم هدیه میخرم مثلا گل. خوراکی. لباس و... خودت بر ...

خوشبحالت من پول کادو گرفتن به خودم هم  ندارم 😂

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کادو یهویی رو ببشتر مناسبتی دوست دارم

قشنگترِ وقتی بهش فکر نکردی کادو بگیری😍

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
اگر فکر میکنی ممکنه طور دیگه ای فکر کنه با هم باید خرید بعدش هم برین کافه فکر کنم خیلی بهتون خوش ...

اره فکر خوبیه👌👌👌

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
2738
من با اینکه متاهلم و همسرمم مرد خوبیه. گاهی برای خودم هدیه میخرم مثلا گل. خوراکی. لباس و... خودت بر ...

وای منم عاشق این کارم خیلی لذت بخشه خیلیییی

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

عزیزم چرااا ضایع باشه می ارزه عاشق خودت باشی  و برای خودت هدیه بخری چون وقتی تو اوج غمی اونی که کنار توه خودتی تو موفقیت خودتی  تو شادی و غم خودت کنارته 

برای خودت کادو بخر کیک بخر اصن جشن بگیر خوشی کن خودتو دوست داشته باش 😍

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
تو روحت. پس وقتشه دست بکار شی و بری سرکار ک دستت تو جیب خودت باشه

اصلا موقعیت نیست. 

هنوز لیسانسم رو نگرفتم 

بابام هم با کار منشی یا تو مغازه  مخالفه میگه زن باید تو خونه باشه. تو دانشگاه که بودم میرفتم تو کتاب خونه کار می کردم(حقوقم داشت) ولی الان دیگه هیچی نیست.

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
منم میخوام🤧 قرار بود بهم کادو بدهولی نمیتونم بگیرم😬 جواب خانواده مو چی بدم اخه

منم از همین میترسم

از کادوی ولنتاین  خاطره خوبی نداریم نتیجش رو پله های دادگاه ختم شد😅

الان کادو بخرم ببرم خونه باز فکر بد میکنن با خودشون🤣🤣

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
2706