2737
2739
چجوری دوروز بعد حامله شدی

دوروز اصطلاح بود 😃 ینی تاب خودم اومدم درگیربارداری شده یودم 

درواقع سه ماه بعد

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ایشالله ...خیلی تنبلم میترسم بچه یطوریش بشه خیلی میخوابم قرصامو منظم نمیخورم شیافمو منظم استفاد ...

فکرتو اسوده کن 

سعی کن داروهاتو منظم مصرف کنی و اینم‌ بگما کم‌ تحرکی تو بارداری خوب نیست میتونی ورزشای خیلی سبک انجام بدی اینجوری هم خودت بدنت سالم‌میمونه هم نینیت سالم بدنیا میاد

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
2731

دو هفتس . فعلا نهارتو بپز باقیش خدا بزرگه

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

من خودم شاغلم و هنوز تو عقد ولی توصیم ب شما اینه از این قالیای دست باف بیارید خونتون ببافید بعد با قیمت خیلی خوب بفروشید یا برای تزئین خونتون استفاده کنید.

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.
کار خونه مثلا چی؟

جدول حل کن

من‌جدول حل میکردم

کار میکردم

یا با پخت کیک و دسر و...خودمو سرگرم میکردم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2740
ببخشیدا میپرسم میگم‌ رتبه شما چند بود البته اگه اشکالی نداره  بعد روزی چند ساعت درس میخوندی ؟ ...

۸۷۶ فک کنم شایدم هفتصد و خورده ای دقیق یادم نیس 

من تقریبا روزی ده ساعت میخوندم بستگی داره دیگه هر کی چقدر کشش داره 

ازمونم میدادم 

من تو بدترین شرایطم کنکور دادم و واقعا به نظره خودم معجزه بود که قبول شدم دو ماه اخرم که کلاا  هیچی نمیخوندم شاید روزی سه ساعت .ولی خب شد دیگه خودم که خیلی شوکه شدم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
برای مصاحبه چه چیزایی پرسیدن؟احکامم پرسیدن؟؟

اره احکام میپرسن بیشتر سوال انحرافی کلا سوالاش رو مخه 

حتی پرسید چجوری وضو میگیری:/ 

بچه سه ساله هم میدونه چطور وضو بگیره

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
🤦‍♀️😅همه میگن تومصاحبه کلا آدمومنحرف میکنن..منم مصاحبه دارم خیلی ترسوندن منو 

اره بابا خیلی سوالاشون مسخره است فقط باید خوب گووش بدی

۸۷۶ فک کنم شایدم هفتصد و خورده ای دقیق یادم نیس  من تقریبا روزی ده ساعت میخوندم بستگی داره دیگ ...

پس حسابی تلاش کردی 

جای شوکی باقی‌ نمیمونه عزیزم جواب تلاشتو گرفتی 

موفق باشی عزیزم 

ممنون بابت کمک هایی که کردی😍😘❤

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
2706