2733
2734
عنوان

ماینی اکسیدیل ریزش مو

89 بازدید | 10 پست

سلام 

خانما کسی تا حالا از ماینی اکسیدل استفاده کرده؟اثرش کی از بین میره 

من ۱۹سالمه یه مدت بره پوستم اکوتان مصرف کردم بعد یکم ریزش مو گرفتم ولی خیلی شدید نبود قابلل تحمل بود 

بعد رفتم پیش دکتر گفتم یکم ریزش مو دارم محلولی برام نوشت که اگه اشتباه نکنم ماینی اکسیدیل بود یه هفته استفاده کردم بعدش تموم شد بعد دو هفته دیذم موهام شدیدااا ریزش پیدا کرده بعد متوجه شدم به خاطر ماینی اکسیدیله من اصلا چیزی راجب این دارو نمی دونسنم ،نمی دونستم همچین بلایی سرم میاره دکتر بی مسئولیتم هیچی راجبش بهم نگفت دوباره رفتم پیشش گفت ۴۰_۵۰درصد موهات ریزش پیدا کرده و مجبوری ماینی اکسیدلو استفاده کنی در صوررتی که ریزش موی من اول انقدر شدید نبود که بخوام همچین دارویی استفادع کنم 

الانم سوالام اینه که اثر این دارو کی از بین میره ؟موهام به حالت اولش برمیگرده؟راه درمانی وجوده دارم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردک بیسواد عزیزم اون مال وقتیه ک ریزش موهات هورمونی باشه دیگه آخرش اینو میدن نه اینکه بخاطر ی ریزش ساده ک علتش مشخص نیست کم خونی بوده یا راکوتان یا هرچیز دیگه ای ..باید همیشه استفاده کنی هربار قطع کنی بازم می ریزه

2731
مردک بیسواد عزیزم اون مال وقتیه ک ریزش موهات هورمونی باشه دیگه آخرش اینو میدن نه اینکه بخاطر ی ریزش ...

اخه ریزش موهام اول شدید نبود الان ۲ماهه دیگه نمیزنم 

انتظار ندارم موهام زیاد بشه فقط میخوام موهام مثل قبل از استفاده ماینی اکسیدیل بشه 🥲

خیلی بده اول کچلت میکنه موهات شدید می ریزه بعد اونایی ک در میاد ب واسطه دارو در میاد یعنی ی هفته نزن ...

همش یه هفته استفاده کردم ارش 

الانم دوماهه دیگه نمیزنم میخوام بدونم اثرش از بین میره چون همینجوری داره میریزه😭

امپول بیتونم همینجوری دارم میزنم تا شاید بهتر شه