2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سخته کنکور تربیت معلم ؟ من واسه دانشگاه فرهنگیان میخونم ولی ادمای مریضی پیدا میشن همون یذره روحیه ا ...

منم فرهنگیانم گلم اصلااا سخت نیس،خیلی راحته اون ادماهم حسودن بخدا خیلی راحته .برای مصاحبه ی قبلشم باید خیلی اعتماد به نفس داشته باشی مهم نیس جوابات درست باشه یانه مهم اینه که درست و شیوا حرف بزنی 

فقط پشتکار میخواد تلاشتو بکن انشالله موفق میشی ❤

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
مگه حامله شدن به شهرو محل سکونت ربط داره؟؟ شما ببین عقلتون چی میگ والا اینجا ک ما هستیم سخت نمیگیرن ...

به حرف هیچکس نباید توجه‌کرد 

هرکاریم کنی مردم حرف میزنن 

ادم باید کاریو انجام بده که خودش دوست داره 

بنظر منم به رسم ‌و رسومات ربطی نداره 

انشالله که بچت سالم بدنیا بیاد عزیزم😍

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
2731

ده سال عروسی کردم باتو بچهام مشغولم وقتم کم میارم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

والا تاعروسی کردم دوروز بعدحامله شدم ... سرگرم شدم 

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  
2738
منم فرهنگیانم گلم اصلااا سخت نیس،خیلی راحته اون ادماهم حسودن بخدا خیلی راحته .برای مصاحبه ی قبلشم با ...

ببخشیدا میپرسم میگم‌ رتبه شما چند بود البته اگه اشکالی نداره 

بعد روزی چند ساعت درس میخوندی ؟

ازمون میدادی ؟

الان واقعا نمیدونم چکار‌کنم چجوری بخونم یه خروار کتاب و کتاب تست ریخته سرم و قیافه من عین بادکنک ترکیدس😂😂

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
به حرف هیچکس نباید توجه‌کرد  هرکاریم کنی مردم حرف میزنن  ادم باید کاریو انجام بده که خود ...

مرسی ایشالله ...خیلی تنبلم میترسم بچه یطوریش بشه خیلی میخوابم قرصامو منظم نمیخورم شیافمو منظم استفادع نمیکنم یبوست دارم شربتمو نمیخورم😔 فکرم درگیره سپردمش ب خدا

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

من ۶ ماهه عروسی کردم یکم رفتم سر کار البته الانم میرم ولی پشیمونم ادم تو خونه راحتتره خونتون تمیز کن هر روز ی جاییشو تلویزیون استراحت کن با گوشی سر گرم شو یا برو ی کلاس هنری چیزی من الان آرزومه دیگه نرم سر کار برم باشگاه

نمیتونم برم سرکار لطفا داخل خونه چکار کتم

من کارای با نمد میکردم خیلی خوبه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706