2733
2734
انسانی تربیت معلم چهار ساله کنکور دادم😂😂

سخته کنکور تربیت معلم ؟

من واسه دانشگاه فرهنگیان میخونم ولی ادمای مریضی پیدا میشن همون یذره روحیه ای که دارمم‌ میگیرن میگنا ادمایی بودن با رتبه سه رقمی فرهنگیان قبول نشدن😐

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارع جطو

چون منم عروس رشتیام ..البته فامیل دورمون ک تو رسگشت زندگی میکنن الان خودمم ساکن رشتم ..شنیدم ک بعضی از رشتیا رسم دارن اول حامله بشن بعد عروسی کنن درسته ایا ؟

اقا ما یروز اومدیم یه ادم خوشگلو خوشتیپو بغل کنیم تق خوردیم به ایینه به همین برکت قسم😎😉
2740
چون منم عروس رشتیام ..البته فامیل دورمون ک تو رسگشت زندگی میکنن الان خودمم ساکن رشتم ..شنیدم ک بعضی ...

مگه حامله شدن به شهرو محل سکونت ربط داره؟؟ شما ببین عقلتون چی میگ والا اینجا ک ما هستیم سخت نمیگیرن متلک میندازن ولی ب کسی مربوط نیس

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
مگه حامله شدن به شهرو محل سکونت ربط داره؟؟ شما ببین عقلتون چی میگ والا اینجا ک ما هستیم سخت نمیگیرن ...

اصلا توهین اینا نداشتم بخدا ..همینطوری پرسیدم 🙏

اقا ما یروز اومدیم یه ادم خوشگلو خوشتیپو بغل کنیم تق خوردیم به ایینه به همین برکت قسم😎😉
2706