2737
2739
عنوان

مشکلم با شوهرم دیگه بریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 58 پست
دیگ بچه داری نباید فکر طلاق ب سرت بزنه تروخدا ی ذره در قبال بچه هاتون مسئولیت داشته باشید اخه بچه ها ...

تقریبا دو روز در هفته از این همه بی توجهی و سکوت و تنهایی خسته میشم و متاسفانه نمیتونم به بچم برسم دلم براش میسوزه اما دست خودم نیس حوصله غذا دادن بهشم ندارم

اره اگر مثل دو تا غریبه باشیم از محالاته که دست روم بلند کنه یا توهین کنه.ولی من خودم نمیتونم برام م ...

جداهم بشی یجوردیگه شکنجه روحی میشی بهترین راه اینه اهمیت نده ب چیزی فقط بچتو ببین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جداهم بشی یجوردیگه شکنجه روحی میشی بهترین راه اینه اهمیت نده ب چیزی فقط بچتو ببین

خودمم میگم اگر حتی بهترین شوهر نصیبم بشه چون بابای واقعی بچم نیس باز یه کمبودایی داره و حس خوشبختی نیس

2728
دیگ بچه داری نباید فکر طلاق ب سرت بزنه تروخدا ی ذره در قبال بچه هاتون مسئولیت داشته باشید اخه بچه ها ...

وااااا.یعنی چی به عنوان یه همخونه نگاه کنه.یعنی کل جونیشو تباه کنه.همون بچه محبت پدرو مادرو میخواد که بتونه اینده ی خوبی داشته باشه وگرنه تو این خانواده بزرگ بشه اینده ی خودش میشه مثل باباش که بلد نیست محبت کنه چون ندیده

وقتی به ۳ سال پیشم فکر میکنم که چقد انرژی و ظرفیت روحی داشتم و لان ندارم با خودم میگم وقتی پیر شدم تواناییم کم شد با تنهایی و بیهمدمی چه کنم

اگر پسرم بزرگ شد به من نمیگه طلاق گرفته بودی بهتر بود؟

2738

من تو رو نمیگم ولی خودم بودم نمیتونستم تحمل کنم و جدا میشدم.من یه قهر بودنو نمیتونم تحمل کنم.زودترم این کارو میکردم که پسرم تا کوچیکه  بتونه فرد جدیدیو به عنوان پدر قبول کنه.به ده سال اینده ات فکر کن ببین اون موقع افسوس حالاتو نمیخوری نمیگی کاش اون موقع که جوونتر بودم جدا شده بودم.اگه یکم احتمال میدی عوض بشه البته قضیه فرق میکنه و گرنه هر چه که بگذره بدترم میشه

من تو رو نمیگم ولی خودم بودم نمیتونستم تحمل کنم و جدا میشدم.من یه قهر بودنو نمیتونم تحمل کنم.زودترم ...

من بخاطر تنهایی میخوام جدا بشم ولی نمیدونم اگر بدوتم تا اخر عمرم مجرد بمونم نمیدونم کار درستیه طلاق یا نه

میگه اگه تقاضای طلاق بدی مخالفت نمیکنم میگه زندگیم دوس دارم ولی قدمی بر نمیداره تو دعوا که حس میکن ...

ی لحظه نمون اینکه طرف ب ادمی ک زنده نیس توهین میکنه اصلا درست نیس کاش بچه دار نمیشدی ولی مشکلی نیس همه میگن نگرانی بچه پسر کمتر از دختره موقع طلاق زن کمتر استرس میگیرع

2706