2737
2734

نه

فکر نکنم  

🏃🏃🏃🏃

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

خیررر

هر سه وعده روبخور ولی به اندازه

ورزش بکن

دمنشوای لاغری مثل چای سبز عرق کرفسو اینارو بخور

منم تپلم حال ندارم ورزش کنم☹☹

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره من ناهار نمیخوردم شام هم درحد دوسه قاشق میخوردم،خیلی لاغر شدم.ا لبته بعدازظهر نیم ساعت حلقه میزدم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2740

نخوردن برنج..آره...برنج ناهار یا برنج شامو حذف کن...یا شام برنج بخور یا ناهار...یعنی برنجم کامل حذف نکن.....ولی وعده غذایی اصلیو حذف نکن ...لاغری اصلا ارزش اینو نداره که بدن داغون بشه..

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ب سایت دکتر کرمانی ی سر بزن

اون جا نوشته گرسنه موندن راه لاغر شدن نیس

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
خیررر هر سه وعده روبخور ولی به اندازه ورزش بکن دمنشوای لاغری مثل چای سبز عرق کرفسو اینارو بخور م ...

آره ورزش کردن بدون باشگاه سخته

کار ما نیست شناسایی راز گل سرخ...
2706